Vendula Pizingerová se svým manželem a osmiměsíčním synem vyrazila na čundr: malý Josef se připravuje na cestování společně s rodiči

Vendula Pizingerová a její manžel Josef Pizinger nemají rádi pasivní odpočinek na plážích, chtějí se hýbat. Počasí bylo dobré a rozhodli se si odpočinout v přírodě, a tak vyrazili na výlet a dokonce si s sebou vzali i osmiměsíčního syna Josefa mladšího.

Nyní je na střeše auta Josefa Pizingera i autostan. Určitě to přidá trochu pohodlí při cestování.

Ale je to spíše nezbytná věc pro jeho manželku a jeho syna, protože on sám je již zvyklý spát pod širým nebem.

Josefu Pizingerovi mladšímu je teprve osm měsíců, takže pro takové dítě je třeba vytvořit příjemnější podmínky pro život.

Vendula Pizingerová už zveřejnila několik fotografií z jejich prvního výletu do přírody. Podle ní to bylo nutné vyzkoušet, než jet někam dál.

Naštěstí to dopadlo dobře a všichni byli spokojeni. Na fotografiích je vidět, že si všichni užili víkend i malý Josef si užil přírodu.

Kromě toho také vařili jídlo na ohni. Určitě to byla velmi příjemná dovolená pro celou jejich rodinu a také to byla zkouška dalšího cestování.

PSALI JSME: ŠLACHTA TVRDÍ, ŽE SE OSTATNÍ POLITICI BOJÍ JEHO PŘÍCHODU DO SNĚMOVNY: EXPOLICISTA REAGOVAL NA VÝROKY PETRA NEČASE

PŘIPOMÍNÁME: TENTO VÍKEND BUDOU VŠECHNY POŠTY UZAVŘENY A JEJICH STRÁNKY PŘESTANOU FUNGOVAT: JAKÝ JE DŮVOD A KDY ČESKÁ POŠTA OBNOVÍ SVOU ČINNOST

Share