Šlachta tvrdí, že se ostatní politici bojí jeho příchodu do Sněmovny: expolicista reagoval na výroky Petra Nečase

Expolicista Robert Šlachta řekl, že jeho strana Přísaha je centristická a považuje sebe za konzervativce. Předseda hnutí tvrdí, že do politiky šel, protože naštvanost mezi lidmi je vysoká. Reakci politiků na 5 % Přísahy označil za zděšení. Informuje o tom web idens.cz.

Šlachta se údajně zúčastnil debat v polovině Česka a setkal se se mnoha lidi. Během setkání zaznamenal vysokou naštvanost lidí.

Robert Šlachta / Zdroj: youtube.com

Dle slov bývalého šéfa Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Přísaha je centristická. Šlachta například uvedl, že by jeho poslanci měli možnost hlasovat o zákonech, které se týkají rodiny dle svých uvážení. Pojem „tradiční rodina“ je prý složitý.

Politik odmítá školné na vysokých školách a nepodporuje poplatky ve zdravotnictví. Rovněž chce kontrolovat sociální dávky. Mimo jiné Přísaha by zachovala superhrubou mzdu.

Robert Šlachta / Zdroj: youtube.com

Šlachta již zopakoval, že nyní o žádné spolupráci nemluví a do voleb jde samostatně.

Expolicista vysvětlil, že sice má výhrady k jednání EU, ale o referendu o vystoupení z Evropské unie neuvažuje. Ovšem nepodporuje zavedení eura.

Robert Šlachta / Zdroj: youtube.com

Šlachta také reagoval na urážky bývalého premiéra Petra Nečase a uvedl, že je to zoufalý čin zoufalého člověka.

Nakonec předseda Přísahy řekl, že na žádné politiky složky nemá a nic si nepřipravoval.

PSALI JSME: TENTO VÍKEND BUDOU VŠECHNY POŠTY UZAVŘENY A JEJICH STRÁNKY PŘESTANOU FUNGOVAT: JAKÝ JE DŮVOD A KDY ČESKÁ POŠTA OBNOVÍ SVOU ČINNOST

PŘIPOMÍNÁME: NA NĚKTERÝCH ŠKOLÁCH BUDE VÝUKA PŘÍŠTÍ ROK HYBRIDNÍ: ROBERT PLAGA VYSVĚTLIL, CO TO ZNAMENÁ A UVEDL DŮVOD ZAVEDENÍ TOHOTO SYSTÉMU

Share