Muž kdysi zachránil opuštěnou novorozenou holčičku a po 30 letech se potkali: Okamžik setkání byl velmi dojemný

Jessica Hicks vyrůstala v pěstounské péči a byla tam šťastna. Tajemství jejího narození jí však nedalo pokoj.

Již v dospělosti máma šesti dětí udělala genetické testy a požádala uživatele sociálních sítí, aby jí pomohli najít rodinu a také muže, který ji kdysi našel, uvádí The Epoch Times.

Jessica Hicks, Isaac Oliv a policejní detektiv Irvindale Glenn Perbo / Zdroj: goodhouse.ru

Vyšetřování přivedlo ženu k jistému Isaacu Olivovi. Jessica mu koncem dubna zavolala, aby mu připomněla příběh, který se odehrál před téměř třiceti lety.

Když Isaac pochopil, s kým mluví, neměl slov. Nikdy nezapomněl na opuštěnou holčičku, kterou objevil na ulici pod křovím.

Na konci dubna se uskutečnilo jejich setkání a Jessica mohla osobně poděkovat Isaacovi za jeho záchranu. Okamžik jejích setkání byl velmi emotivní, všichni přítomní měli slzy v očích.

Setkání navštívil také policejní detektiv Irvindale Glenn Perbo. Nyní už je v důchodu, ale tehdy, v roce 1995, to byl právě on, kdo se zabýval vyšetřováním případu Jessicy.

Podle Jessicy pomohlo setkání s Isaacem a Glennem hodně objasnit. Muži vypověděli, že v roce 1995 ji matka nechala na opuštěném místě jen několik hodin po porodu. Jessica ležela, sotva zakrytá dekou s neobřezanou pupeční šňůrou.

Shořela na slunci, ale celkově se cítila dobře. Dívka dostala jméno Jane Doe a byla převezena do nemocnice. Její biologičtí rodiče se najít nepodařilo, takže ve věku 15 měsíců byla předána adoptivní matce Julie Swallow. Žena dívku milovala jako svou vlastní dceru a často ji nazývala „požehnáním nebe“.

Na oplátku Jessica sdílela s Isaacem a Glennem radostnou zprávu: test DNA jí pomohl najít nevlastního bratra a sestru. Bohužel, jejich společný otec už zemřel, ale Nicole a David byli šťastní, že se setkali s Jessicou, sestrou, o které po mnoho let nic nevěděli.

PSALI JSME: HUSKY NAPODOBUJE DÍTĚ: TOTO VIDEO POBAVILO LIDI PO CELÉM SVĚTĚ

PŘOPOMÍNÁME: DOBROVOLNÍCI ZACHRÁNILI OPUŠTĚNÉ DÍTĚ PŘED HLADEM: JAK VYPADÁ KLUK PO 5 LETECH

Share