Mladá matka ukázala, co její manžel dělal při porodu: Lidé jsou přesvědčeni, že by bylo lepší, kdyby zůstal doma

Když mladá matka ukázala, jak se její manžel během porodu bavil, lidé jí doporučili podat žádost o rozvod. Někteří komentující jsou přesvědčeni, že takové chování znamená, že otec to nebere vážně.

Manžel chtěl být u porodu, aby podpořil svou ženu. Nyní je ale považovaný za idiota a zesměšňovaný na internetu.

Žena s miminkem/ Zdoj: medialeaks.ru

Uživatelka Twitteru jménem Sarah ze Spojených států porodila dítě 25. listopadu 2020 a při porodu byl také přítomný její manžel. Chlapec se narodil předčasně a proto se matka o své dítě velmi obává.

Ve stejný den Sarah zveřejnila fotografii, která ukazuje, co během porodu dělal její manžel.

Muž/ Zdroj: medialeaks.ru

Za pár dní se příspěvek s jeho fotografií stal virálním a získal více než 260 tisíc lajků. Většina uživatelů Twitteru je pobouřena chováním partnera.

„Nechtěla bych, aby se takový muž stal otcem mého dítěte,“ napsala jedna žena. Někteří komentující ale poznamenali, že videohry pomáhají zbavit se stresu.

Samotná Sara takovou reakci zjevně neočekávala. O dva dny později zveřejnila nový tweet, ve kterém vysvětlila situaci, ze se nerozvede se svým manželem – a právě ten okamžik ji spíše pobavil, než vyděsil.

„Nemůžu uvěřit, že tento tweet získal tolik pozornosti. Je to pouze vtip. Když jsem ho potřebovala, byl pořád se mnou!“ dodala žena.

PSALI JSME: MATKA PORODILA SYNA A OCITLA SE POD PALBOU KRITIKY: VYBRALA PRO DÍTĚ NEOBVYKLÉ A DIVNÉ JMÉNO

PŘIPOMÍNÁME: PORODILA PRVNÍ DCERU V 38 LET A VELMI TOHO LITUJE

Share