Porodila první dceru v 38 let a velmi toho lituje

Šla jsem na procházku a cestou jsem potkala svou známou. Letos oslavila čtyřicáté narozeniny, a vedle ní byla malá dcerka, holčičce bylo asi 3 roky. Vypadala dobře na svůj věk. Oblékla se stylově, má dobrou postavu. Kdybych ji neznala, myslela bych, že je jí maximálně 35 let.

Pozdní porod / Zdroj: superhear.info

Známá mi pověděla, že jejímu novému manželovi je už přes padesát. Dítě se narodilo pozdě, už ani neměli v plánu mít děti. Před těhotenstvím podstoupila náročnou operaci na gynekologii, o potomcích nemohla být řeč. Ale stal se zázrak a narodila se holčička Alice.

Pozdní porod ženu velmi trápil. Bylo pro ni těžké se o aktivní dítě starat, v mládí rodičovské povinnosti přinášejí větší radost. Už byla příliš vážná a agresivní, nechtěla si hrát s malou a bavit se. Manžel se už na důchod připravoval. Takže také z dítěte neměl radost.

Pozdní porod / Zdroj: superhear.info

Mluvila jsem s ní a uvědomila jsem si, že pozdější mateřství je málokdy radostné. Pochopitelně každý chce dosáhnout finanční stability a kariérního růstu, ale pak ženy litují, že se předtím nerozhodly o těhotenství.

Pozdní porod / Zdroj: superhear.info

Budou moci vidět vnoučata? To není jisté! A o tom sní každý, protože stát se prarodiče je určitou etapou v životě lidi. Jejich dcera půjde do školy, budou ji dráždit, maminku budou vnímat za babičku, i když vypadala dobře. Co říci o dospívání…

Rodit první dítě žena musí do 35 let. Koneckonců, dítě potřebuje zdravou a aktivní matku a ne unavenou starou ženu.

Pozdní porod / Zdroj: superhear.info

PSALI JSME: NEJLEPŠÍ SPORTOVNÍ VÝKON PŘEDVEDL MLADÝ KAMERAMAN: PŘI POŘIZOVÁNÍ ZÁZNAMU PŘEDBĚHL VŠECHNY ATLETY

PŘIPOMÍNÁME: OBYVATEL SPOJENÝCH ARABSKÝCH EMIRÁTŮ POPRVÉ UVIDĚL SVOU ŽENU BEZ MAKEUPU A HNED POŽÁDAL O ROZVOD: UVEDL, ŽE PŘED SVATBOU VYPADALA VELMI KRÁSNĚ A ATRAKTIVNĚ

Share