Ve vile Jaromíra Soukupa odpočívá celá rodina Agáty Hanychové: Kordula Stropnická ukázala část vily

Modelka Agáta Hanychová a mediální magnát Jaromír Soukup odpočívají nyní ve Španělsku v jeho vile. Nedávno tam dorazily její děti Kryšpín a Mia, její maminka Veronika Žilková a také její sestra Kordula Stropnická. Její sestra poodhalila trochu zákulisí jejich veselí. Píše o tom web Expres.cz.

Agáta Hanychová byla nejprve ve Francii, ale pak přijela do Španělska, kde si nyní užívá dovolenou se svým novým partnerem Jaromírem Soukupem. Média o tom začala psát.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Pak do Španělska přiletěly její děti, její matka a sestra. Kordula Stropnická ukázala ve stories na Instagramu, jak si ve vile odpočívají.

Je tam například bazén, palmy a lehátka. Agáta také zveřejnila několik videí, s maminkou odpočívala na pláži, ukázala, jak tráví čas s partnerem a s dětmi.

Agáta Hanychová a Kordula Stropnická / Zdroj: Instagram.com

Veronika Žilková původně dovolenou neplánovala, situace se však změnila. Agáta se mezitím už také seznámila s rodinou podnikatele. Jaromír Soukup ji také oslovil jako „lásku“ pod společnou fotkou na Instagramu.

Určitě udělal dobrý dojem. Na dovolenou pozval celou rodinu své partnerky, i když Jaromír s Agátou spolu chodí jen několik týdnů.

Mia a Kordula / Zdroj: Instagram.com

Pár na společných fotografiích vypadá spokojeně. Možná dovolená prospěla jejich vztahu.

PSALI JSME: AGÁTA HANYCHOVÁ ZVEŘEJNILA DALŠÍ FOTKU S JAROMÍREM SOUKUPEM: K TOMU PŘIDALA I SRDÍČKO

PŘIPOMÍNÁME: RODINU IVANY GOTTOVÉ OPUSTIL JEDEN Z NEJBLIŽŠÍCH LIDÍ: S VDOVOU MÁ DOBRÝ VZTAH, ALE CHCE DĚLAT JINOU PRÁCI

Share