Rodinu Ivany Gottové opustil jeden z nejbližších lidí: S vdovou má dobrý vztah, ale chce dělat jinou práci

Rozhodně to nebude lehké pro vdovu po Karlu Gottovi Ivanu Gottovou a pro jejich dcery Charlotte a Nelly. Rodinu Karla Gotta se rozhodla opustit mluvčí jejich rodiny Aneta Stolzová. Se slavným zpěvákem a jeho manželkou strávila 7 let. Píše o tom portál TN.cz.

Ivana Gottová a Karel Gott / Zdroj: youtube.com

Aneta Stolzová už nebude spolupracovat s Ivanou Gottovou a s jejími dcerami. Vysvětlila, že chce dělat jinou práci a s vdovou má dobrý vztah.

S rodinou Karla Gotta strávila 7 let a nyní říká, že díky této práci získala velké zkušenosti. Tato práce ji obohatila, setkala se i se známými lidmi.

Ivana Gottová a Karel Gott / Zdroj: youtube.com

„A hlavně, pracovala jsem po boku člověka, kterého si dodnes velice vážím a vzhlížím k němu,“ řekla pro TN.cz Aneta Stolzová.

Jistě zažila i těžké chvíle, kdy byl Karel Gott nemocný a kdy se jeho rodina a fanoušci loučili s legendou. Snažila se fanouškům sdělit to nejpodstatnější.

Aneta Stolzová / Zdroj: Blesk.cz

Pomáhala také realizovat některé projekty. Nyní ale podle ní mluvčí není nezbytnou pozicí v Karel Gott Agency. Z tohoto důvodu by chtěla dělat jinou práci.

Toto období v jejím životě bylo podle ní nezapomenutelné. Poděkovala Ivaně Gottové za příležitost, kterou dostala. Teď se ale může věnovat i jiným věcem.

Ivana Gottová / Zdroj: youtube.com

„S Ivankou nás pojí letité přátelství a ukončení profesní spolupráce na něj nemá žádný vliv,“ dodala Aneta Stolzová.

PSALI JSME: „JSEM RÁDA SAMA, NEMÁM ŽÁDNÉ KAMARÁDKY“: BARBORA ŠTĚPÁNOVÁ VYSVĚTLILA, PROČ SI ZVOLILA TAKOVOU CESTU

PŘIPOMÍNÁME: VENDULA PIZINGEROVÁ ODPOČÍVÁ S RODINOU NA DOVOLENÉ U MOŘE: JAK JEJÍ SYN POBAVIL ZAHRANIČNÍ TURISTY

Share