„Jsem ráda sama, nemám žádné kamarádky“: Barbora Štěpánová vysvětlila, proč si zvolila takovou cestu

Herečka Barbora Štěpánová ztvárnila mnoho rolí. Hrála ve filmech i seriálech, ztvárnila roli sestry Babety Hessové v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Diváci ji znají i díky roli Bedřišky z Básníků. Spousta lidí ji miluje, ale někteří ji nemohou vystát. Podle herečky v jejím osobním životě je to stejné. Píše o tom server Sedmička.týden.cz.

Herečka nevnímá hraní v seriálech jako něco špatného, podle ní je to součást herecké práce. Proto se jí nelíbí, když někteří její kolegové tvrdí, že hrají v seriálech jen kvůli penězům, ale o sobě říkají, že jsou umělci.

Barbora Štěpánová / Zdroj: youtube.com

Barbora Štěpánová v pořadu Moje místa řekla, že nechce svou práci vnímat stejně jako oni.

Ve filmech herečka často vypadá jako žena, která má mnoho kamarádů a ráda komunikuje s mnoha lidmi. Ve skutečnosti je však úplně jiná žena.

Barbora Štěpánová / Zdroj: youtube.com

Uvedla, že není mezi lidmi oblíbená, ale nehodlá nic měnit. Vysvětlila, že lidé často předstírají a kvůli tomu mezi nimi dochází k nedorozuměním.

„Jsem ráda sama, nemám žádné kamarádky. Neustále se totiž bojím, aby mě někdo nezranil nebo abych se nedostala do situace, která by pro mě byla nepříjemná,“ řekla Barbora Štěpánová.

Barbora Štěpánová / Zdroj: youtube.com

Podle ní ji nikdo vlastně nezná. Dodala, že její manžel Miroslav Barabáš o ní ví víc než ostatní lidé, ale ani on neví všechno.

Manžel jí také radí, aby se na lidi více usmívala. Barbora Štěpánová řekla, že se občas snaží, ale nedaří se jí to.

PSALI JSME: POTÉ, CO IVETA BARTOŠOVÁ OPUSTILA TENTO SVĚT, BYL JOSEF RYCHTÁŘ DLOUHO SÁM: NYNÍ SE ALE HODLÁ ZNOVU OŽENIT

PŘIPOMÍNÁME: SOUKUP A HANYCHOVÁ SI UŽÍVAJÍ DOVOLENOU VE ŠPANĚLSKU: DORAZILA TAM I ŽILKOVÁ S VNOUČATY

Share