Klára Cibulková prozradila, že trpí těžkou diagnózou: lékaři herečce říkali, že nebude mít děti

Bolesti zad jsou vždy velmi nepříjemné, ale většinou časem zmizí. Není to ale případ Kláry Cibulkové, která trpí seriózní skoliózou a od mládí ji doprovází silné bolesti. Umělkyně ale s tímto problémem bojuje a dokonce porodila dvě děti, i když lékaři jí to neslibovali. Píše o tom web blesk.cz.

Klára Cibulková / Zdroj: youtube.com

Pro herečku podobná diagnóza může mít jisté následky, ale Klára se s tím statečně poprala a účastní se mimo jiné i akčních scén.

Cibulková vždy spolupracuje se svou fyzioterapeutkou, která jí radí, jak se má během natáčení pohybovat, aby nedostala zranění. Herečka prozradila, že není to jednoduché, ale své profese se vzdávat nechce.

Klára Cibulková / Zdroj: youtube.com

O nepříjemné diagnóze se herečka dozvěděla ještě v 10 letech a dokonce musela nosit korzetu. Následně Klára měla podstoupit operaci, kterou ale odmítla kvůli přijímačkám na DAMU. Kdyby lehla pod nůž, nemohla by se rok hýbat.

Klára Cibulková / Zdroj: youtube.com

Kromě toho lékaři tvrdili, že kvůli skolióze nebude mít děti. Nyní ale má dva potomky a je šťastná. Musí ale pořád cvičit, aby mohla dál normálně žít.

PSALI JSME: AGÁTA HANYCHOVÁ ZVEŘEJNILA DALŠÍ FOTKU S JAROMÍREM SOUKUPEM: K TOMU PŘIDALA I SRDÍČKO

PŘIPOMÍNÁME: Z BÝVALÉ HÜRREM NEZŮSTALA ANI STOPA: JAK SE ZMĚNILA MERYEM UZERLI PO PLASTICE A DIETĚ

Share