Václav Knop má novou lásku: herec promluvil o rozchodu se svou manželkou a prozradil, že má novou partnerku, která je mnohem mladší

Václava Knopa diváci znají hlavně díky roli tělocvikáře v seriálu Hospoda. Nyní září v dalším seriálu Slunečná. Mimo kamery to ale není nevrlý dědek, ale vášnivý milovník. Nyní prozradil, že se v téměř sedmdesáti letech rozešel se svou ženou Leonou a má o 30 let mladší milenku. Píše o tom web expres.cz.

Knopovi příští měsíc bude 72. let a je aktivní jak na jevišti, tak i v osobním životě.

Václav Knop / Zdroj: youtube.com

„Mně se ženy vždy líbily, když mě nějaká chce, já se nebráním, mám mladší partnerku,“ prozradil umělec, i když nedokázal říct, kolik přesně jí je.

Umělec totiž dodal, že se to pořád mění, protože má různé partnerky.

Václav Knop / Zdroj: youtube.com

Mluví se ale, že jeho nová láska je o třicet let mladší a spolu jsou více než rok. Stále je ovšem ženatý s manželkou Leonou. Předchozí manželkou byla Kateřina Frýbová.

Knop nechce prozrazovat detaily rozchodu s manželkou. Jen uvedl, že se zatím nerozvedli a on to ani moc neřeší, protože má jiné plány. Chce hrát, točit a dělat audioknihy.

Václav Knop / Zdroj: youtube.com

„Já jsem těsně před smrtí a chci si ještě užít,“ ukončil umělec s tím, že si na konci života chce dopřát příjemné chvilky.

PSALI JSME: «BYLO TO TĚŽKÉ NATÁČENÍ»: YVETTA BLANAROVIČOVÁ OTEVŘENĚ PROMLUVILA O SVÉ ROLI V SERIÁLU ULICE

PŘIPOMÍNÁME: „66LETÁ HOLKA“: NOVÉ FOTKY NESTÁRNOUCÍ ORNELLY MUTI DOBÝVAJÍ SÍŤ

Share