Lilia Khousnoutdinová ukázala, jak vypadala před 20 lety: partnerce Karla Janečka tehdy bylo teprve 13 let

Návrhářka, dula a partnerka českého miliardáře Karla Janečka Lilia Khousnoutdinová ukázala na svých sociálních sítích svou starou fotografii. Na fotografii je jí 13 let, tedy fotka byla pořízena před 20 lety. Píše o tom server Blesk.cz.

Mladá dívka na fotografii má baculaté tváře a černé vlasy. Možná dokonce trochu připomíná předchozí manželku svého partnera Mariem Mhadhbi.

Lilia Khousnoutdinová / Zdroj: youtube.com

Tehdy byla teenagerka a bylo vidět, že měla o jeden nebo dva kilogramy navíc. Ale to už je dávno, od té doby se toho hodně změnilo.

Lilia Khousnoutdinová má nyní velmi štíhlou postavu, změnila se i její tvář, lícní kosti se staly výraznějšími a tváře se více propadly.

Lilia Khousnoutdinová / Zdroj: youtube.com

K této 20 let staré fotce napsala, že kdyby si v minulosti mohla něco říct, řekla by, aby byla klidná a užívala si každý dotek lásky.

Někteří její fanoušci byli dojati. „To otevřené mládí, plné očekáváni. A přes všechny životní kotrmelce by člověk ty svoje zkušenosti neměnil,“ napsala jeden komentátorka.

Nedávno porodila třetí dítě a vypadá teď skvěle, je velmi štíhlá. Celkem porodila tři děti, otcem dvou z nich je její snoubenec Karel Janeček. Lilia do rodiny přijala i všechny potomky svého partnera.

PSALI JSME: KLIDNĚ SI TO MŮŽE DOVOLIT: 63LETÁ SHARON STONE VYSTAVILA SVÉ TĚLO V PLAVKÁCH

PŘIPOMÍNÁME: ZPĚVAČKA ADELE SE KONEČNĚ POCHLUBILA: ZVEŘEJNILA PRVNÍ SPOLEČNOU FOTKU S PARTNEREM

Share