«Bylo to těžké natáčení»: Yvetta Blanarovičová otevřeně promluvila o své roli v seriálu Ulice

Yvetta Blanarovičová je skvělou herečkou, která si zahrála spoustu roli. Jednou z posledních byla postava Zdenky Procházkové v seriálu Ulice.

Yvetta Blanarovičová / Zdroj: Instagram

Blanarovičová v seriálu zahrála postavu, která trpí Alzheimerovou chorobou, a ve finále rozhodla pro eutanazii. Tato role byla dost těžká pro herečku, hlavně tím, že ona vůbec nic nevěděla o nemoci.

Yvetta Blanarovičová / Zdroj: Instagram

Tak Yvetta jela do centra Alzheimer Home aby tedy hlavně pochopila, proč její postava se rozhodla dobrovolně ukončit svůj život, a dozvěděla se více o chorobě.

Yvetta Blanarovičová / Zdroj: Instagram

Jak sama herečka prozradila v rozhovoru pro portál eXtra, po návštěvě centra Alzheimer Home a seznámení s těmi nejtěžším případy nemoci, ona zcela pochopila rozhodnutí své postavy.

Yvetta Blanarovičová v roli Zdenky Procházkové / Zdroj: extra.cz

„Bylo to těžké natáčení. Pochopila jsem, že teď a tady je to nejdůležitější, protože nikdy nevíme, co bude v budoucnosti. Sama v sobě jsem si řekla, že si máme o to víc vážit zdraví a normálního života, který vedeme,“ v rozhovoru pro eXtra řekla Yvetta Blanarovičová.

Yvetta Blanarovičová / Zdroj: YouTube

Se svou roli Blanarovičová se vyrovnala skvělé a zůstala spokojena. To ocenili dokonce i dívali seriálu.

PSALI JSME: „PLATY POLITIKŮ, SENÁTORŮ A POSLANCŮ BY SE MĚLY ZMRAZIT NA NĚKOLIK LET“: ANDREJ BABIŠ CHCE NAVRHNOUT MIMOŘÁDNOU SCHŮZI SNĚMOVNY PŘED VOLBAMI

PŘIPOMÍNÁME: „JSEM MOC RÁDA, ŽE TADY S VÁMI MOHU BÝT“: IVANA GOTTOVÁ SE OBJEVILA NA VEŘEJNOSTI PO TÉMĚŘ DVOU LETECH

Share