V jednom článku jsem přečetla, co by měla mít a umět žena ve 40 letech: Názor mužů

Jeden dámský časopis nedávno utěšoval zralé ženy. Říkají, nebojte se, drahé ženy. Čtyřicítka není konec. To jsou taková jednoduchá a laskavá slova, že? A dále se tam popisovali názory mužů, co by měla mít a umět žena ve 40 letech.

První na tomto seznamu byla „Zralá mysl“, která nepředstavovala nic jiného než náhlá změna názoru: nikdo nikomu nic nedluží. Hlavně muž. Na rozdíl od náladových a náročných na materiální postavení mladé holky, ženy 40+ údajně musí projevovat větší pochopení ve vztahu k malým životním neúspěchům.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Druhou důležitou vlastností zralé dámy byla „Trpělivost“. Všechno je jasné a beze slov. Ale jen pro jasnost vysvětlím, že tento koncept byl investován do schopnosti přijmout muže podrážděného a unaveného, ​​poskytnout mu klid, pohodlí a osobní prostor a neobtěžovat ho rodinnými a domácími dramaty.

Dalším bodem byla „Materiální stabilita“. Ukazuje se, že moderní muži si postupně začali uvědomovat, že mnoho dam se v životě usadilo ještě lépe než oni. Mnozí si uvědomili, že byty se prodávají nejen mužům. Tady je odměna, teď mají kam přivést svého muže.

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

A samozřejmě zručná svíčková, je to přeci zřejmé. V kulinářském umění (ve skutečnosti v článku bylo uvedeno něco jiného, ale budeme mluvit o vaření) zralá žena by měla dosáhnout již nejvyšších výšin tohoto umění. Koneckonců, žena po mnoho let seděla sama a nevěděla, kde by mohla projevit své kulinářské dovednosti. A tady je její odměna.

Zkrátka mám z tohoto článku smíšený dojem. Zdá se, že v něm je napsáno vše a dost jasně. Ale přeci autoři něco upustili. Nedokončili. Navrhuji mnohem lepší scénář.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Podzim. Pod romantickými oblouky žloutnoucích stromů kráčí ruku v ruce muž a žena. Dívá se na něj s láskou a zbožňováním, nevidí na něm žádné nedostatky. Ani pruhy čerstvé špíny na oblečení jí nevadí, protože už je jí 40+ … Přesněji dokonce 60+.

Jdou k ženě do jejího vlastního bytu. Muž, obklopený teplem a porozuměním, tak stráví víkend. Nikdo po něm nebude nic vyžadovat – jen odpočinek, jen zábavu. Pouze oblíbená jídla. Pouze štěstí. Je skvělé se v pátek večer vrátit z mateřské školky s babičkou. Nemohlo to být lepší.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: DÍKY TÉTO NOVÉ METODĚ ČIŠTĚNÍ JE KOBEREC MĚKKÝ JAKO HEDVÁBÍ

PŘIPOMÍNÁME: “FAKT SI TO UŽÍVÁM”: VERONIKA KOPŘIVOVÁ OTEVŘENÉ PROMLUVILA O MATEŘSTVÍ, O HUBNUTÍ A O VLASTNÍ SVATBĚ

Share