ANO a ČSSD mají před sebou dva týdny volna: Proč předseda ANO Andrej Babiš letos na dovolenou nikam nepojede

Členy hnutí ANO a sociální demokrati budou zanedlouho užívat si dva týdny dovolené. Mezi nimi ale nebude premiér České Republiky a předseda hnutí ANO Andrej Babiš.

Andrej Babiš/Zdroj: youtube.com

Dle dostupných informací, stráví Babiš tyto dva týdny v práci, a neopustí úřadovnu. O tom informuje na svých webových stránkách portál České Noviny.

Andrej Babiš/Zdroj: youtube.com

Důvodem, proč premiér neopustí úřadovnu je letošní rekonstrukce zahrady Strakovy akademie v Hrzánském paláci.

Andrej Babiš/Zdroj: youtube.com

Následujících týden premiér navíc chce se vyjádřit ohledně toho, kdo bude stát v čele Bezpečnostní informační služby po tom, až se skončí mandát dosavadního předsedy zpravodajců Michala Koudelky.

Andrej Babiš/Zdroj: youtube.com

Již dříve předseda české vlády na začátku sprna měl v plánu pracovní cesty do Vietnamu a Jižní Koreji, a to kvůli obchodní mise, spolu s tuzemskými podnikateli. Cestu nakonec zrušil, a to z důvodu platných protikoronavirových opatření ve Vietnamu.

Andrej Babiš/Zdroj: youtube.com

Obyvatelstvo ale zřejmě bude mít otázku, proč letošní dovolenou netráví Babiš spolu s rodinou v zahraničí.

Andrej Babiš/Zdroj: youtube.com

Premiér ale již tuto skutečnost argumentoval tím, že loni se stál terčem kritiky, protože odjel na dovolenou na Krét. Občany ale vyzýval trávit dovolenou v tuzemsku kvůli covidu.

PSALI JSME: PLATÍ ODE DNEŠKA: JAKÁ DVA NOVÁ PRAVIDLA, TÝKAJÍCÍCH SE COVIDOVÝCH OMEZENÍ, ZAVEDLA VLÁDA

ČTĚTE TAKÉ: ANDREJ BABIŠ MLADŠÍ SE ROZHODL OMLUVIT MIROSLAVU KALOUSKOVI: „NEVĚŘÍM, ŽE JSME ZATÍŽENI HŘÍCHY SVÝCH OTCŮ,“ REAGOVAL BÝVALÝ MINISTR

Share