“Fakt si to užívám”: Veronika Kopřivová otevřené promluvila o mateřství, o hubnutí a o vlastní svatbě

30letá influencerka a modelka Veronika Kopřivová před dvěma měsíci porodila svou dceru Ellu. Se svým partnerem dnes se poprvé za rok objevili na veřejnosti. Přišli na otevření nového obchodu ale bez své dcerky, a malou Ellu doma hlídá bratr Miroslava.

Veronika Kopřivová se svým partnerem/Zdroj: super.cz

Dubovický portálu Super řekl, že jeho dcera je s jeho bratrem velmi spokojena. “Jsme dvojčata, ani nepozná, že není táta doma,” prozradil Miroslav. Veronika kvůli těhotenství a koronavirové pandemii už dlouho na veřejnosti nebyla, ale díky otevření obchodu se nakonec dostala mezi lidmi.

Zmíněnému portálu Veronika řekla, že mateřství zvládá moc dobře, a žádné problémy se svou dcerkou nemá, protože je velmi klidná. “Je zlatá. Fakt si to užívám,” řekla influencerka.

Veronika Kopřivová se svým partnerem a dcerou/Zdroj: instagram.com

Kopřivová také řekla, že po narození dcerky ještě neplánuje hubnout. Podle jejich slov, před několika týdny začala pomalu cvičit, ale svůj jídelníček ještě nijak neupravovala, protože svou dcerku kojí.

Miroslav zmíněnému portálu promluvil i o svatbě, kterou kvůli narození dcerky pár musel posunout. Podle jehož slov, svatbu plánovali před narození dcerky, ale sňatek určitě bude, ale později.

Veronika Kopřivová se svou dcerou/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “JE TO POPRVÉ, CO JSME SI TAKHLE VE TŘECH VYRAZILY NA PARTY”: IVA KUBELKOVÁ SE POCHLUBILA SVÝMI KRÁSNÝMI DCERAMI

PŘIPOMINAME: VE SVÝCH ČTYŘIADVACETI LETECH UŽ JE UZNÁVANÝM A POPULÁRNÍM: KDE PRACUJE A JAK VYPADÁ SYN VERONIKY ŽILKOVÉ, VINCENT NAVRÁTIL

Share