“Je to poprvé, co jsme si takhle ve třech vyrazily na party”: Iva Kubelková se pochlubila svými krásnými dcerami

44letá Iva Kubelková se považuje za jednu z nejkrásnějších maminek v ČR. Dnes se na svém Instagramu rozhodla pochlubit se svými dcerami, které jsou jí velmi podobné.

Iva Kubelková se svou dcerou Karolinou/Zdroj: instagram.com

Manžel Ivy Georg Jirásek doma má až tři krasavici, což je pro nej někdy docela náročné. Dnes Iva se svými dcerami se objevila na veřejnosti, a přesně na otevření kamenného obchodu e-shopu s obuvi.

Podle portálu Blesk, se svými dvěma dcerami se Iva moc často ne veřejnosti neobjevuje. “Je to poprvé, co jsme si takhle ve třech vyrazily na party,“ řekla Iva. Nejčastěji s ní chodí jenom její starší dcerka Natálie, která se vůbec nebojí mluvit s žurnalisty a také se nebojí ukazovat se na veřejnosti.

Iva Kubelková se svou dcerou Natálkou/Zdroj: instagram.com

Podle slov Kubelkové, její mladší dcera Karolina zdědila talent po tatínkovi, a je malířkou, která radši sedí doma, než chodí mezi lidmi. Starší dcera Natálka zdědila talent po mamince, a moc by chtěla být úžasnou modelkou.

Podle slov Ivy, v letošním roce její starší dcera se objeví na podiu na přehlídce v Karlových Varech. Iva už chodit na podiu ale nebude, a bude jen přehlídku moderovat.

PSALI JSME: VERONIKA ARICHTEVA PROMLUVILA, JAK SE CÍTÍ BĚHEM MATEŘSTVÍ: ZNÁMÁ MODERÁTORKA SI UVAŽUJE I O DALŠÍM MIMINKU

PŘIPOMINAME: LEOŠ MAREŠ PROZRADIL, KDO ZAZPÍVÁ NA JEHO STARÝCH PECKÁCH: NA KONCERT MODERÁTORA PŘIJELA JEHO SOUSEDKA

Share