Tento chlapec si adoptuje z útulku staré psy, které nikdo nechce

Život osmiletého Robbie byl plný smutku, ale pak potkal svou novou rodinou. Maria a Charles Gayovi adoptovali Robbieho před třemi lety z pěstounské rodiny.

Chlapec si adoptuje z útulku staré psy/ Zdroj: Facebook

Pár měl vždy v domě zvířata a nedávno začali brát z útulku starší psy, které jen zřídka zajímají lidi, kteří chtějí mít domácího mazlíčka. Právě tato skutečnost rodinu opravdu sblížila. Ukázalo se, že chlapec byl velmi dojat laskavostí a nezištnou péčí svých současných rodičů.

Dítě vysvětlilo, že chápe, jaké má štěstí, že potkal Mary a Charlese, protože lidé chtějí adoptovat dítě a dospělé děti nemají velkou šanci najít milující rodiče.

Chlapec si adoptuje z útulku staré psy/ Zdroj: ukr.media

Jakmile se Robbie stal řádným členem rodiny, vzali domu dalšího dospělého psa, Buffy. Jednou pes byl převezen na kliniku, aby mu vyčistili zubní kámen a odstranili poškozený zub. Veterinář ale řekl, že zvíře anestezií nepřežije, protože starší pes měl v ledvinách nevratné změny. Podle lékaře se v budoucnu situace bude jen zhoršovat a doporučil majitelům nechat psa odejít bez utrpení.

Rozrušený pár se rozhodl, že se nebude skrývat před svým synem, že může brzy přijít o Buffy. Maria okamžitě šla do školy vyzvednout chlapce. Dojalo ji, jak vážně reagoval na hořkou zprávu. Robbie řekl své matce, že chce, aby jeho Buffy odešel bez bolesti.

Jeho rodiče jeho žádosti vyhověli, všichni společně vzali psa na jeho poslední cestu. Žena sdílela online obrázky svého syna, který se dojemně objímal Buffy, a vyprávěla tento příběh na Facebooku. Napsala, že její syn je velmi laskavý, i přes těžkou zkušenost má velké srdce a umí soucítit.

Jednou chlapec řekl Mary, že bez ohledu na to, jak dlouho něco milujeme, síla lásky na tom nezaleží. Když ho žena požádala, aby vysvětlil svůj názor, Robbie odpověděl, že se znají jen pár let, ale cítil její lásku, jako by byl její obyčejným dítětem.

Tento příběh se šířil médii, poprvé loni. Robbie se nadále stará o dospělá zvířata, je dobrovolníkem v komunitní organizaci a jeho příklad mnohé inspiroval. Jednoho dne se rodina dozvěděla, že jen během dne bylo z útulků odvezeno 25 starších zvířat.

Mladý aktivista doufá, že lidé budou laskavější nejen ke starším zvířatům, ale také i k dětem a starším lidem. Chlapec si je jistý, že až vyroste, určitě vezme do rodiny dospělé děti. Mezitím on a jeho rodina se adoptovali celkem šest dospělých psů.

PSALI JSME: „POMALU BYCH TO ČÍSLO MĚLA TAJIT“: SASKIA BUREŠOVÁ OSLAVILA PĚTASEDMDESÁTÉ NAROZENINY

PŘIPOMÍNÁME: MÓDNÍ ÚČESY PRO STŘEDNĚ DLOUHÉ VLASY: TRENDY PRO ROK 2021

Share