V 64 letech zůstala sama, protože manžel odešel za 30letou ženou: Neodpustila jsem zradu a podala žádost o rozvod

Nedávno mi bylo 64 let a rozvedla jsem se s manželem. Chci vám říct, co se stalo v našem manželství. S mým manželem Martinem jsem byla v manželství 20 let. Máme děti i vnoučata: ta jsou však stále velmi malá.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Naše velká rodina podle mého názoru žila harmonicky a šťastně – hádky byly vzácné. Jednoho dne však jsem všimla podivný detail. Hned jsem věděla, že se něco děje. Martin se mi přestal dívat do očí. Dříve jsme si vždycky povídali a pečlivě jsme si hleděli do očí.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Nyní tomu tak nebylo. Manžel se vyhýbal očnímu kontaktu! Manžel se vyhýbal mně!!! Bála jsem se o naše manželství a začala jsem volat všem přátelům Martina, abych zjistila, jestli se mu nestalo něco špatného.

Žádný z jeho známých mi nedal jasnou odpověď. Nedá se nic dělat: rozhodla jsem se najít právě toho známého, se kterým nekomunikuji, ale pro mého manžela je to téměř kamarád z kolébky.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Zavolala jsem, ale neřekla jsem, že jsem manželkou Martina. Představila jsem se jako kamarádka. Zeptala jsem se, jestli zná, kam odjel můj milovaný. Odpověděl, že Martin jel za svou ženou. Toto mě velmi vyděsilo.

Žena/Zdroj: topfakty.com

Jednoho dne, když se můj manžel (již ex) vrátil domů pozdě, rozhodla jsem se, že nyní ho na nic ptát nebudu. Ráno ale jsem s nim promluvila. Po dlouhém hovoru se ukázalo, že mi zradil s mladou dívkou… Bylo jí 30 let. Svěží a atraktivní.

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Okamžitě jsem ho obvinila z toho, že necení naši rodinu, a že mi není vůbec vděčný. Podala žádost o rozvod a vystěhovala jsem ho z domu.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Nech nyní žije se svou milenkou… Od rozvodu uběhly tři měsíce a exmanžel se s tou milenkou už pravděpodobně rozešel. Ale vážím si sama sebe a nikdy neodpustím zradu!

ČTĚTE TAKÉ: BABIČKA NEMOHLA VYDRŽET REALITU A Z KŮŽE SI UDĚLALA ČERVENOU KNIHU: JEJÍ TETOVÁNÍ JSOU KLÍČEM K ZÁCHRANĚ ZVÍŘAT

PSALI JSME: JE MEZI NIMI 37 LET VĚKOVÝ ROZDÍL: LIDÉ NEMOHOU UVĚŘIT, ŽE TO NENÍ BABIČKA S VNUKEM, ALE ZAMILOVANÝ PÁR

Share