Dívka si hledala psa v útulku, který by se dotkl jejího srdce: Najednou si dívka všimla známé oči na zrzavé tlamě

Žena a její milovaný pes byli spolu pět let, než byli odděleni tragickou nehodou. Po dvou letech utrpení a hledání se dívka nakonec rozhodla přivést do domu nové štěně – jejím chlapcům opravdu chyběl pes.

Žena se psem/Zdroj: goodhouse.ru

Nieves vzala Cuvo ještě kdy byl jako štěně. Našla ho, když mu bylo pouhých sedm týdnů. Dívka nahradila dítěti matku, krmila ho a vychovávala. Neexistovalo dojímavější přátelství než přátelství dívky a obrovského psa. Vyrostl a pomohl jí vychovat jejího prvního syna. Nieves byla podruhé těhotná a chystala se porodit a doufala, že Cuvo bude opět nejlepší chůvičkou.
Jejich přátelství však přerušila tragická nehoda.

Žena s Kuvo/Zdroj: goodhouse.ru

Když Nieves nebyl doma, bezohledný řidič sjel autem za roh plotu. V tuto chvíli se Kuvo rozběhl po zahradě a když viděl cestu ke svobodě, vydal se prozkoumat okolnosti. „Plakala jsem, myslela jsem si nejhorší, myslela jsem si, že ho někdo unesl nebo mu ublížil. Byl spolu v zármutku, vzestupech i pádech… ale už nikdy jindy,“ vzpomíná žena.

Žena s Kuvo/Zdroj: goodhouse.ru

Po času se žena nakonec rozhodla a začala procházet místy místních přístřešků. Pak na ni čekalo překvapení. Nieves se znovu koukala na stránky útulků a hledala psa, který by se dotkl jejího srdce. Najednou si dívka všimla známé oči na zrzavé tlamě. Nemohla se mýlit, byl to Kuvo! Dívka nemohla uvěřit svým očím – nevěřila tomu, dokud neuviděla na tváři známou jizvu.

Velmi se bála, že po letech ji Kuvo nepozná nebo se neurazí tím, že ho „opustila“, nebude se chtít vrátit. Její obavy však byly marné: když pes uviděl svou milovanou paničku. Vrhl se bleskem k ženě a začal ji lízat a nechtěl odejít.

Ukázalo se, že když k nehodě došlo, Kuvo nešel daleko. Běžel na sousedův pozemek, kde ho chytili dobrovolníci, aby se o něj postarali. Okouzlující a přátelský pes si velmi rychle našel nové majitele. Prostě ho v tom domě zbožňovali.

Bohužel se však kvůli rodinným okolnostem museli lidé domácího mazlíčka vrátit do útulku. Právě tam ho Nieves našla. Nyní dívka slibuje, že zajistí, aby Kuvo neutekl. Plánuje se o něj řádně starat a věnovat mu veškerou lásku, která se nahromadila v jejím srdci během doby odloučení.

ČTĚTE TAKÉ: ŽENA SI VZALA Z ÚTULKU PSA, ALE NEVĚDĚLA, ŽE MAZLÍČEK MÁ SKORO TOLIK ZUBŮ JAKO ŽRALOK: VAROVALA OSTATNÍ, ŽE JE MŮŽE POTKAT PODOBNÁ SITUACE

PSALI JSME: DO ÚTULKU SE DOSTAL KOCOUR, KTERÉHO MAJITEL VŮBEC NECHTĚL PUSTIT Z PŘEPRAVKY

Share