Babička nemohla vydržet realitu a z kůže si udělala červenou knihu: Její tetování jsou klíčem k záchraně zvířat

V USA starší žena spojila příjemné s užitečným a nechala si udělat na těle červenou knihu. Nyní je její kůže plná kreseb mizejících zvířat.

Po celých 67 let obyvatelka Kalifornie Debi Altfillish McGregorová nikdy nepochybovala o své lásce ke zvířatům. Stará žena roky pracovala jako veterinářka a také pomohla, aby se do dobrých rukou dostalo ne jedno koťátko či pes, píše deník The Metro.

Žena/ Zdroj: medialeaks.ru

Žena má ale také další vášeň – tetování. V tak úctyhodném věku si svou kůži ozdobila několika vzory.

Spojením obou vášní se starší dáma dokázala proměnit ve skutečnou červenou knihu. Debi si nechala potetovat své tělo nejrůznějšími kresbami zvířat, která jsou na pokraji vyhynutí.

Tetování/ Zdroj: medialeaks.ru

Babička si je tedy jistá, že bude schopna upozornit ostatní na tento problém.

„Vždy jsem věřila, že bychom se měli starat o všechno živé. V roce 2021 byla spousta zvířat na seznamu ohrožených druhů – tato statistika mě šokovala,“ vysvětlila žena.

Podle ní bylo prvním zvířetem, které ozdobilo její tělo, nosorožec jávský. Žena si ho nechala udělat před 25 lety. Nosorožec jávský je extrémně vzácné zvíře, jehož počet nepřesahuje 60 žijících jedinců.

Tetování/ Zdroj: medialeaks.ru

Kůže staré ženy byla brzy zdobena širokou škálou druhů zvířat. Mezi nimi byli sloni, žirafy, šimpanzi, zebry, bílý tygr a mnoho dalších. Jedním z nejnovějších tetování byl himálajský medvěd, které si nechala udělat v dubnu 2021.

„Vybrala jsem si ohrožená zvířata, protože jsem se nedokázala vyrovnat s myšlenkou, že by jedno z nich mohlo navždy opustit naši planetu. Nechtěla jsem, aby moje vnoučata viděla tyto tvory pouze v knihách,“ dodala.

Tetování/ Zdroj: medialeaks.ru

Žena přiznává, že každá z kreseb přitahuje pozornost lidí na ulici a v obchodech. To jí ale nevadí.

Tetování/ Zdroj: medialeaks.ru

Debi neustále přispívá do fondů na pomoc zvířatům a svým tetováním povzbuzuje ostatní, aby učinili totéž.

PSALI JSME: MILOVNÍK TETOVÁNÍ, KTERÝ MÁ POMALOVANÉ CELÉ TĚLO, UKÁZAL, JAK VYPADAL DŘÍV: ZMĚNIL SE K NEPOZNÁNÍ

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ DOVOLIL SVÉ SNOUBENCE, ABY MU UDĚLALA TETOVÁNÍ PŘED PÁNSKOU JÍZDOU: NYNÍ JE JEHO KŮŽE TALISMAN PROTI NEVĚŘE

Share