Milovník tetování, který má pomalované celé tělo, ukázal, jak vypadal dřív: Změnil se k nepoznání

Obyvatel Kanady má pomalované téměř celé tělo. Všechno ale začalo piercingem. Nedávno ukázal, jak vypadal jehlou netknutý, a opravdu je těžké uvěřit, že jde o stejnou osobu.

Muž/ Zdroj: instagram.com

„Nechám si udělat ještě jedno tetování,“ takto vždy říkají lidé, jejichž pokožku je kvůli tetování obtížně vidět. Mezi nimi byl i bloger Remy, který se rozhodl změnit svůj vzhled, píše britský The Daily Star.

Muž/ Zdroj: instagram.com

Proměna začala několika piercingy a pak se muž nedokázal zastavit. Stal se z něj úplně jiný člověk, kterého vlastní matka stěží poznává.

Remy se nejen nechal potetovat, ale i znatelně zhubl a obarvil si vlasy na černo. Nedávno zveřejnil fotografii, kterou pořídil před tetováním. Dnes je Remy k nepoznání.

Muž/ Zdroj: dailystar.co.uk

Přes svůj provokativní vzhled má muž rodinu: manželku a syna. Příbuzní zcela přijímají jeho nový vzhled a aktivně ho podporují.

PSALI JSME: NEJPOTETOVANĚJŠÍ PÁR DŮCHODCŮ SE DOSTAL DO GUINNESSOVY KNIHY REKORDŮ: JAK ALE OBA ŘÍKAJÍ, JEŠTĚ STÁLE NESKONČILI

PŘIPOMÍNÁME: PŘI ODCHODU Z DOMU MUŽ ZAPOMNĚL ZA SEBOU ZAVŘÍT DVEŘE A TOHO LITOVAL: PO NÁVRATU SI UVĚDOMIL, ŽE V KUCHYNI NĚKDO JE

Share