Lucie Šafářová promluvila o vztahu se syny Tomáše Plekance: „Z nula na tři je velký skok“

Lucie Šafářová byla velmi úspěšná tenistka, přesto se rozhodla ukončit kariéru a založit rodinu. Začala chodit s hokejistou Tomášem Plekancem a před Vánocemi 2019 se páru narodila dcera Leontýna. Její partner má ale ještě dva syny, kteří se narodili v jeho minulém manželství se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou. Bývalá tenistka prozradila, jaký vztah má nyní se syny hokejisty. Píše o tom portál Aha!

Zpočátku, když Tomáš Plekanec a Lucie Vondráčková plánovali rozvod, se zřejmě předpokládalo, že vše proběhne v klidu. To se však nepovedlo a bez emocí proces rozvodu neprošel.

Teď, když už je rozvod minulostí a uplynul nějaký čas, se zdá, že vše vypadá relativně klidně a krize už není. Nyní hokejista věnuje hodně času své nové rodině.

Lucie Šafářová prozradila, jaké vztahy panují mezi ní a syny jejího partnera. Pro Matyáše a Adama bylo rozhodně nezvyklé, že jejich rodiče už nejsou spolu.

Tomáš Plekanec a Lucie Vondráčková se dohodli na střídavé péči o děti. Když synové hokejisty žijí s ním, mají doma opravdu zábavu.

„Z nula na tři je velký skok, ale je to skvělý,“ uvedla Lucie Šafářová své kamarádce Barboře Strýcové v podcastu „U Baru“. Teprve před rokem a půl porodila prvního potomka, ale čas od času má doma tři děti.

Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová / Zdroj: youtube.com

Podle webu pluska.sk je velmi ráda, že synové s otcem mají dobrý vztah. Také je ráda vidí jejich mladší sestra. Je šťastná, protože má šťastnou rodinu.

„Strašně bych si přála, aby to nikdy neskončilo,“ dodala Lucie Šafářová. Nyní je bývalá tenistka také zaneprázdněna přípravou na stavbu.

PSALI JSME: ROMAN ŠMUCLER SE NECHAL OČKOVAT A OCHRNULA MU PŮLKA OBLIČEJE: „ČEKAL JSEM TO, TAKŽE JSEM SE RADIL DOPŘEDU“

PŘIPOMÍNÁME: STRAVOVACÍ NÁVYKY VÉVODKYNĚ: JAK SE KATE MIDDLETON DAŘÍ VŽDY ZŮSTÁVAT ŠTÍHLOU

Share