Roman Šmucler se nechal očkovat a ochrnula mu půlka obličeje: „Čekal jsem to, takže jsem se radil dopředu“

Prezident České stomatologické komory Roman Šmucler dostal druhou dávku vakcíny, po ní však přišly dost závažné nežádoucí účinky. Ochrnula mu půlka obličeje. Podle něj jde sice o vzácný případ, ale vzhledem ke svému současnému zdravotnímu stavu to očekával. Nelituje však, že byl očkován. Píše o tom CNN Prima News.

Oznámil to známý zubař prostřednictvím svého Twitteru. Řekl také, že se poradil se svými americkými kolegy a že je prý v pořádku.

Roman Šmucler / Zdroj: youtube.com

Zveřejnil také svou fotografii a upozorňuje na to, jaké mohou být následky ve velmi vzácných případech. Nelituje však, že byl očkován a zůstává zastáncem očkování.

Tímto způsobem chtěl, aby se lidé dozvěděli více. Řekl o tom trochu víc pro CNN Prima News.

Roman Šmucler / Zdroj: youtube.com

Věděl, že se mu to kvůli jeho zdravotnímu stavu může stát. Podle něj se tak stalo po dvou týdnech, přesně tak, jak je psáno ve speciální literatuře.

„Čekal jsem to, takže jsem se radil dopředu, protože jsem věděl, že se to může stát,“ uvedl Roman Šmucler.

Roman Šmucler / Zdroj: youtube.com

Kromě kolegů z USA se radil i s českými odborníky, většina z nich mu doporučila, aby se neočkoval. Po vakcinaci se musel několik týdnů léčit, nyní se však už cítí dobře.

Prezident české stomatologické komory se domnívá, že lidé by měli vědět více objektivních informací o očkování, aby se rozhodli pro sebe. Zejména by měli vědět, že se mohou stát podobné reakce.

PSALI JSME: OBROVSKÁ PROMĚNA BÝVALÉHO POSLANCE DOMINIKA FERIHO: PO REZIGNACI NA POSLANECKÝ MANDÁT SE ROZHODL ZMĚNIT SVŮJ ÚČES

PŘIPOMÍNÁME: U TRÁVNÍČKOVÝCH MUSELA ZASAHOVAT POLICIE: MANŽELKA POHÁDKOVÉHO PRINCE PROZRADILA, CO SE BYLO DŮVODEM TÉTO „NÁVŠTĚVY“

Share