Už mě unavuje žít s dětmi a manželkou

S manželkou jsem se zasnoubil před pěti lety, během nichž ona mi porodila dvě děti. Nyní má moje manželka 30 let a já k ni nemám žádné pocity. Každodenní život a rutina otrávily veškerou lásku, chci se rozvést.

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Dostal jsem od rodičů dvoupokojový byt a po svatbě jsme se s manželkou tam přestěhovali. Po rozvodu plánuji manželce nabídnout dvě možnosti: nechám jí byt pod podmínkou, že ode mě nebude požadovat výživné, nebo ať se vystěhuje, budu každý měsíc platit výživné, byt prodám a najdu bydliště jinde. Opravdu chci něco nového, povídat si s mladými dívkami.

Svatba/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Manželka se o sebe nestará, znatelně přibrala a nepřitahuje mě. Z toho, co se mě v mládí drželo, nezbylo nic. Pohlavní život není nejlepší, manželka se o tuto otázku nikdy nezajímala.

Muž/Zdroj: topfakty.com

Rozhodl jsem se to ukončit a žít šťastně. Stěhuji se do jiné země, najdu si místo k životu, novou práci a přátele. Tam potkám nové dívky. Život zazáří novými barvami.

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Jsem vyhořelý, emocionálně vyčerpaný. Ani děti mě už nedrží. Nechám auto pro sebe, musím na něčem cestovat po světě. Pomůžu dětem finančně, to je vše. Jak přesvědčit manželku, aby nepodala žádost o výživné? Bude mít štěstí – svůj vlastní byt a děti. Ona je opravdu miluje, po dobu pěti let jsem nevšiml podobné pocity ke mně.

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

V pátek mám narozeniny a udělám si dárek. POdám žádost o rozvod a přestěhuju se. O čem ještě lze snít v 31 let?

ČTĚTE TAKÉ: V 64 LETECH ZŮSTALA SAMA, PROTOŽE MANŽEL ODEŠEL ZA 30LETOU ŽENOU: NEODPUSTILA JSEM ZRADU A PODALA ŽÁDOST O ROZVOD

PSALI JSME: TCHYNĚ NAZNAČILA SNAŠE, AŤ PO ROZVODU NEPOČÍTÁ S ROZDĚLENÍM MAJETKU, ALE RADĚJI JEŠTĚ AŤ ZAPLATÍ JEJÍMU SYNOVI: JAK VŠE DOPADLO

Share