Tchyně naznačila snaše, ať po rozvodu nepočítá s rozdělením majetku, ale raději ještě ať zaplatí jejímu synovi: Jak vše dopadlo

Eva se tak radovala z rozvodu, zdálo se jí, že nikdy nebyla tak šťastná. Konečně svoboda, konečně plnohodnotný život!! Za čtyři roky společného života s Viktorem ona se jen trápila, takže nebylo proč pokračovat. Její radost však byla nevyhnutelně zkažena chováním tchyně.

Šlo o to, že ještě před manželstvím rodiče Evy jí darovali byt. Nic zvláštního, malý byt na okraji města. Tam se ona plánovala přestěhovat s dcerou, protože výchovu dcery Viktor neřešil.

Rozvod / ilustrační foto / Zdroj: kiev.informator.ua

Samozřejmě, Eva počítala s tím, že dostane část majetku, všechny její peníze byly investovány do nákupu společného bytu, a teď jako má zůstat s ničím?

Chvíli před rozvodem za ní přijela tchyně. Bez telefonátu, bez varování. Eva byla samozřejmě naštvaná, ale myslela si, že je lepší se usmívat, tak to vše rychleji skončí. Tchyně vešla do bytu a usedla na pohovku. Eva trpělivě čekala, až tchyně začne mluvit:

– Evičko, není moc dobré, že jsi mého syna takto naštvala. Z čeho jsi jako požádala o rozvod? Kdyby to tak všichni dělali, vůbec by rodiny neexistovaly!

Rozvod / Ilustrační foto / Zdroj: mk.ru

– Pani Tamaro, to je naše věc..

– Ale ne! Jsem matka, mám právo vědět všechno o synovi. Můžu třeba s něčím poradit!

– Pani Tamaro, jděte si za ním, a zeptejte se. Já o tom nechci mluvit.

– Dobře Evo, chápu tě. Ale víš, o co jde… Přemýšlela jsem o tvých slovech, když jsi říkala, že dcera potřebuje bydlení… Uvědomila jsem si, že vy se synem chcete dělit své společné bydlení?

– Jo, a co je na tom?

– Nic… nic… Nejdřív jsem nevěděla, že ty i tak máš byt, a když jsem to zjistila, tak jsem si pomyslela, že je to nějaký chalupa stará. Ale jak vidím, je to tu tak krásné…A tak jsem si řekla, že by ses mohla vzdáš svého podílu. Viktor alimenty stejně bude platit… Ty máš byt a Viktor nemá…

Tchyně / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

– Víte co, paní Tamari, to, že on nemá bydlení, to je jeho problém. Moji rodiče mi koupili bydlení a proč i vy jste stejně neudělali? Za druhé, investovala jsem své peníze do nákupu bytu, mám je darovat vašemu synovi? A není to moc? Za třetí, alimenty nejsou pro mě, ale pro jeho dceru!

– Neměla bys byt tak drzá Evo, přišla jsem za tebou s laskavostí…A vůbec-kolik jsi tam investovala? Velmi málo. Můj syn za tebe utratil nejméně 3 miliony korun….

Tchyně vybrala z babičky nějaký papír a natáhla ho Evě.

Tchyně a snacha / Ilustrační foto / Zdroj: m.infox.ru

– Víte co…Zaznamenali jste i náklady na těhotenství a porod? Je ve vás vůbec něco lidského?

Eva začala křičet, aby tchyně odešla z bytu. Ta se takové reakce lekla a spěchala pryč.

PSALI JSME: AUTOBIOGRAFIE LEGENDÁRNÍHO ZPĚVÁKA KARLA GOTTA: PROČ IVANA GOTTOVÁ SE STALA TERČEM KRITIKY

PŘIPOMÍNÁME: TATO MILOVNICE RYCHLÉHO OBČERSTVENÍ VÁŽILA 170 KG, A PAK SE ROZHODLA PRO ZÁSADNÍ ZMĚNU: ZHUBLA 100 KG A ZMĚNILA SE NA SKUTEČNOU KRÁSKU

Share