Pes z útulku se vrhl na náhodného návštěvníka s objetím: A ten už nemohl odjet sám

Před časem se na sociální síti Reddit objevilo dojemné video, na kterém je zachycen pes, který se přitiskl k noze muže a s prosbou se mu díval přímo do očí.

Pes objímá člověka / Zdroj: goodhouse.ru

Video a popis příběhu na sociální síti Reddit napsal novinář, který přijel do útulku udělat reportáž o tom místě.

Vše se odehrálo dost rychle a zcela nečekaně pro všechny. Neznámý pes, pro kterého útulek byl trvalým bydlištěm, v klidu přišel za náhodným návštěvníkem a prostě ho objal za nohu tlapkami. Lide, kteří tuto dojemnou situaci sledovali, nemohli zadržet slzy. V tomto jednoduchém gestu bylo tolik něhy a naděje, že muž zapomněl na vše a začal hladit pejska.

Pes objímá člověka / Zdroj: goodhouse.ru

Jako se přiznal novinář, takovou situaci on mohl sledovat poprvé v životě. Vypadalo to, jako by se pes s člověkem znali spoustu času. Přítomní nemohli zadržet slzy, tak dojemné bylo toto náhodné setkání.

Pes objímá člověka / Zdroj: goodhouse.ru

Všem bylo jasné, že mezi náhodným návštěvníkem a útulkem vznikl pevný vztah. A jak autor příspěvku řekl, muž učinil jediné správné rozhodnutí: vzal psa z útulku k sobě domů. Příběhy o zvířatech bez domova nekončí vždy dobře, ale tato se stala příjemnou výjimkou.

PSALI JSME: TCHYNĚ NAZNAČILA SNAŠE, AŤ PO ROZVODU NEPOČÍTÁ S ROZDĚLENÍM MAJETKU, ALE RADĚJI JEŠTĚ AŤ ZAPLATÍ JEJÍMU SYNOVI: JAK VŠE DOPADLO

PŘIPOMÍNÁME: “VLASY PO TATÍNKOVI, JINAK CELÁ MAMINKA”: NIKOL ŠTÍBROVÁ UKÁZALA, JAK VYPADÁ JEJÍ NOVOROZENÝ SYN

Share