“Trošičku mu to mládí závidím”: Hana Zagorová po náročném léčení koronaviru promluvila o svém manželu

74letá zpěvačka Hana Zagorová před několika měsíci onemocněla koronavirem, kvůli kterému byla hospitalizována do nemocnice. Dnes se už cítí moc dobře a dokonce si nechala naočkovat první dávkou vakcíny.

Zpěvačka se rozhodla portálu Blesk promluvit o vakcinací a také řekla několik slov o svém manželovi Štefanovi Margitě, který kvůli svému mladšímu věku se naočkovat nemůže.

Hana Zagorová se svým manželem/Zdroj: facebook.com

Hana řekla, že dostala jen jednu dávku vakcíny, a druhou ještě dlouhodobě potřebovat nebude. Stalo se to kvůli náročnému prodělávání koronaviru, po kterém zpěvačka má v sobě obrovské množství protilátek.

Zagorová je dnes v bezpečí, ale její manžel, který je o 11 let mladší není. Zpěvák každý týden dělá testy na koronavirus, aby mohl chodit se svou manželkou na procházky.

Hana Zagorová se svým manželem/Zdroj: facebook.com

“Štefan ještě na vakcínu nárok nemá, tak trošičku mu to mládí závidím,” řekla Hana, která i během Velikonočních svátků půjde se svým manželem na procházku Prahou.

Na podzim zpěvačka se nakazila koronavirem. První dny byla jen unavená, ale potom měla vysoké teploty, kvůli kterým byla hospitalizována. Podle Zagorové, koronavirus je velmi nepříjemný virus, který dá člověku hodně zabrat.

Hana Zagorová se svým manželem/Zdroj: facebook.com

PSALI JSME: DARA ROLINS ODHALILA FANOUŠKŮM ČÁST SVÉHO SOUKROMÍ: JAK A KDE BYDLÍ POPULÁRNÍ ZPĚVAČKA

PŘIPOMINAME: OBROVSKÝ MAJETEK MICHALA DAVIDA: PROČ ZNÁMÝ ZPĚVÁK PŘENECHAL SVÉ MANŽELCE DŮM ZA 10 MILIONŮ

Share