Dara Rolins odhalila fanouškům část svého soukromí: Jak a kde bydlí populární zpěvačka

49letá slovenská zpěvačka Dara Rolins se před několika lety přestěhovala do nového luxusního domu, ve kterém žije se svou dcerou Laurou, která nedávno oslavila své 13. narozeniny.

Dara Rolins/Zdroj: instagram.com

Dara design svého luxusního domečku vybírala sama, a kvůli tomu udělala ho perfektním především pro sebe a svou dcerkou. V přízemí má velkou kuchyň, která je velmi prostorná, a v ní zpěvačka tráví hodně času, protože pravidelně připravuje jídlo pro svou dceru.

Její kuchyň je propojená s jídelnou a také pracovnou, ve které má podložku, na které moc často cvičí jógu. Doma také má velkou koupelnu. Z oken zpěvačka má výhled na krásnou zahradu s bazénem.

Dara Rolins/Zdroj: instagram.com

Koronavirová pandemie uzavřela zpěvačku s dcerkou doma, ale Dara se určitě nenudí, protože ve svém luxusním domečku má všechno pro zábavu. Kvůli tomu, že Dara je velmi známou celebritou má doma garderobu, která je obrovská a má v sobě velké množství luxusního oblečení.

Dara Rolins/Zdroj: instagram.com

Dara o svém soukromém životě moc často sděluje fanouškům na svém Instagramu, a přesně tam všichni mohou najít velké množství snímku interiéru jejího luxusního domu.

Dara Rolins/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: MONIKA ABSOLONOVÁ PROMLUVILA O VZTAHU SE SVÝM TÁTOU: PROČ ZPĚVAČKA DOUFÁ, ŽE JEJÍ SYNOVÉ NIKDY HO NEUVIDÍ

PŘIPOMINAME: VELKÁ PROMĚNA SUSAN BOYLEOVÉ: JAK DNES VYPADÁ ZPĚVAČKA Z SOUTĚŽI BRITAIN’S GOT TALENT

Share