Velká proměna Susan Boyleové: jak dnes vypadá zpěvačka z soutěži Britain’s Got Talent

60letá Susan Boyleová je známou zpěvačkou, která se poprvé proslavila v roce 2009 v show Britain’s Got Talent. Její vzhled diváky velmi překvapil, a kvůli němu byla terčem posměchu, ale její hlas všechno změnil, protože na jevišti zpívala nádherně.

Susan Boyleová/Zdroj: zivotvcesku.cz

Susan už v show kardinálně změnila svůj vzhled pomoci stylistů, kteří z neupravené myši udělali anglickou krásnou dámu. Díky show, zpěvačka se stala velmi populární ve Velké Británii a podle portálu The Sunday Post dodnes zpívá a moc často jezdí do turné.

Ve dnešní době kvůli koronaviru vystupovat před publikem nemůže, a kvůli tomu tráví svůj veškerý čas s rodinou, a také nahrává hudbu ve studiu, což se jí také moc líbí. Nejvíc ale zpěvačce chybí kontakt s fanoušky, a také koncerty, na které přichází tisícovky lidi.

Susan Boyleová/Zdroj: instagram.com

Od roku 2009 už uběhlo 12 let, a známá zpěvačka se stala jen krásnější. Susan je velmi ráda, že se v roce 2009 její život změnil, ale velká sláva ji nezkazila, protože dodnes bydlí tam, kde bydlela před show.

Podle jejich slov, všechny peníze dává své rodině a pro své neteře si koupila nový krásný domeček. I s obrovským množstvím peněz, zůstává jednou z nejskromnějších hvězd Británii.

Susan Boyleová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: PĚTAPADESÁTÉ NEDOŽITÉ NAROZENINY IVETY BARTOŠOVÉ: FANOUŠCI MOHOU OČEKÁVAT PŘEKVAPENÍ, VYJDE VÝBĚR HITŮ ZNÁMÉ ZPĚVAČKY

PŘIPOMINAME: MONIKA ABSOLONOVÁ PROMLUVILA O VZTAHU SE SVÝM TÁTOU: PROČ ZPĚVAČKA DOUFÁ, ŽE JEJÍ SYNOVÉ NIKDY HO NEUVIDÍ

Share