Obrovský majetek Michala Davida: Proč známý zpěvák přenechal své manželce dům za 10 milionů

60letý populární zpěvák Michal David v letošním podzimu oslaví se svou manželkou 37 let šťastného vztahu. V roce 2017 pár se rozhodl, že svůj obrovský majetek vypořádá.

Michal David se svou manželkou/Zdroj: instagram.com

Kvůli tomu Michal přenechal svůj dům v Praze své manželce. Luxusní bydliště stojí celých deset milionů korun, ale pár je jistý, že kdyby rozváděl, nehádali by se kvůli penězům.

Michal byl vlastníkem velkého žlutého domečku, který už vlastní jeho manželka. Tento domeček znají všichni jeho fanoušci, protože tam žil se svou rodinou velmi dlouho. Cena pozemku na začátku byla 5,5 milionů korun, ale teď pozemek stojí přibližně 10-12 milionů korun.

Dům Michala Davida/Zdroj: extra.cz

Dům přenechal své manželce jen kvůli tomu, že jí moc důvěřuje. Hlavní podmínkou ale bylo, aby nikomu nemovitost nepředávala a neprodávala. Také by nikdo po rozchodu nehádal, protože manželové se domluvili, že nikdo nikomu nebude nic vyplácet.

Zpěvák také má velký být na okraji Prahy a také dům na Kanárech, který koupil před lety. Teď tam tráví hodně času kvůli koronavirové pandemii v České republice.

Michal David se svou manželkou/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: VELKÁ PROMĚNA SUSAN BOYLEOVÉ: JAK DNES VYPADÁ ZPĚVAČKA Z SOUTĚŽI BRITAIN’S GOT TALENT

PŘIPOMINAME: DARA ROLINS ODHALILA FANOUŠKŮM ČÁST SVÉHO SOUKROMÍ: JAK A KDE BYDLÍ POPULÁRNÍ ZPĚVAČKA

Share