“Těžko se mi o tom mluví”: Dojemná slova přátel o odchodu do hvězdného nebe Ladislava Štaidla

Známý hudební boss, skladatel a textař Ladislav Štaidl podlehl dlouhodobým zdravotním problémům a koronaviru dnes, v neděli 31.ledna. Svou hvězdnou cestu začal se svým bratrem Jiřím a také s legendárním zpěvákem Karlem Gottem.

Neočekávaná smrt známého skladatele zasáhla celé Česko. Jeho přátele a kolegové hned po odchodu hudebního bossa promluvili o tom, jak důležitým byl pro nich Štaidl.

Felix Slováček/Zdroj: instagram.com

“Jsem z toho hodně špatněj. Těžko se mi o tom mluví. Byl to můj letitý kamarád, přítel, kapelník,” řekl portálu Super známý hudebník Felix Slováček, který měl dobrý přátelský vztah se Štaidlem od roku 1967 i do dnešní doby. Felix také dodal, že kvůli jeho smrti má slzy v očích a také bolest v srdci.

Jeho bývala partnerka Jitka Zelenková také promluvila o smrti známého textaře. Pro ni byl nejenom láskou celých 11 let, ale i také kolegou, který pomáhal jí vybudovat vlastní kariéru.

Jitka Zelenková a Ladislav Štaidl/Zdroj: blesk.cz

“Je mi těžko. Nemám slova, která bych k tomu řekla,” promluvila další populární zpěvačka Hana Zagorová, pro kterou Štaidl napsal několik hitů.

Pro zpěvačku Lucii Bílou Ladislav byl příkladem a jedním z těch, koho Lucie velmi vážila. “To, že odešel, je mi moc líto,” řekla zpěvačka.

Lucie Bílá/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “POSLEDNÍ HODINY JSEM HO DRŽELA PEVNÉ ZA RUKU”: DOJEMNÁ SLOVA DCERY O ODCHODU ZNÁMÉHO HERCE ANDREJE HRYCE DO HVĚZDNÉHO NEBE

PŘIPOMINAME: ČESKO ZTRATILO DALŠÍ VÝZNAMNOU OSOBNOST: KVŮLI VÁŽNĚ NEMOCI ODEŠEL DO HVĚZDNÉHO NEBE ZNÁMÝ SKLADATEL LADISLAV ŠTAIDL

Share