Matka dvou dětí našla doma dětskou kresbu: Ale vůbec se nepotěšila a podala žádost o rozvod

Smutný příběh matky dvou dětí nemůže nikoho nechat lhostejným. Ale muži se ukazují být tak mazaní a je tak těžké jim uvěřit, zvláště když pracují v jiném městě.

Belinda vždy chtěla mít rodinu, spolehlivého manžela a milující děti. Byla tedy otevřená milostným vztahům a dokonce se rozhodla zaregistrovat se na seznamce. Tam se seznámila s Eddiem, se kterým si zpočátku psali, a pak se setkali.

Ukazalo se, že mají hodně společného, ​​začali spolu chodit a pak se rozhodli vzít se. Ale muž pracoval v ropné společnosti a byl nucen odcházet z domu na osm dní a poté trávil šest dní se svou rodinou. Ale Belinda si tento životní styl přijala a dokonce si na něj zvykla.

Pár / Ilustrační foto / Zdroj: fatelines.net

Šťastnému páru se brzy narodila dvojčata. A tady to bylo pro ženu těžké, protože manžel často nebyl doma a malé děti vyžadovaly velkou pozornost. Ale vydržela.

Když děti trochu vyrostly, bylo to mnohem snadněji a Belinda se dokonce mohla vrátit do práce. Byla šťastná, protože měla úžasnou rodinu. Žena měla všechno, o čem kdysi snila.

Pár / Ilustrační foto / Zdroj: fatelines.net

Jednou, když byl muž znovu v práci v jiném městě, se Belinda rozhodla počíst si knihu, která se manželovi tolik líbila a kterou neustále četl.

Když ji však otevřela, uviděla dětskou kresbu. Zpočátku se usmála, protože si pomyslela, že Eddie je dobrý a milující otec, který uchovává dětské kresby.

Ale když se podívala blíž, Belinda téměř omdlela. Byla v šoku, že kresba byla podepsana jménem Nate. Toto dítě to dalo svému otci. Ale Belinda neznala žádné děti s tímto jménem. Když se Eddie vrátil z práce, okamžitě mu ukázala kresbu a požadovala všechno přiznat.

Dětská kresba / Ilustrační foto / Zdroj: fatelines.net

Muž musel přiznat, že ve městě, kde pracuje, má druhou rodinu. Jeho žena se jmenuje Nataša a jeho dítě se jmenuje Nate. Když to uslyšela, Belinda nevydržela, vyhodila ho z domu a podala žádost o rozvod.

Eddie se přestěhoval k Nataši, ale Belinda ji našla na internetu a vyprávěla jí svůj příběh. Když se Nataša o tom dozvěděla, vyhodila také Eddieho a už s ním nekomunikovala.

PSALI JSME: „OSAMĚLÉ STÁŘÍ MĚ NEVYSTRAŠILO“: 90LETÁ ŽENA PŘIZNALA, ZDA LITUJE TOHO, ŽE SE NESTALA MATKOU

PŘIPOMÍNÁME: 32LETÁ ŽENA SI VZALA K SOBĚ 79LETOU CIZÍ BABIČKU Z DOMOVA DŮCHODCŮ: JAK ŽIJE TATO RODINA PO ŠESTI LETECH

Share