32letá žena si vzala k sobě 79letou cizí babičku z domova důchodců: Jak žije tato rodina po šesti letech

Jsme zvyklí na to, že lidé nejčastěji berou zvířata z útulků nebo sirotky z dětských domovů.

Někdy ale existují i ​​jiné úžasné případy: například když si někdo vezme z domova důchodců nešťastnou a osamělou starou osobu, která nemá ani příbuzné, ani svůj vlastní domov.

Matka a syn Zdroj: optim1stka.ru

Přesně to před 6 lety udělala 32letá Hanka. Pro ni byla babička Romana jako její vlastní matka!

Její matka bohužel zemřela kvůli nemoci, když měla dívka jen 3 roky. Proto babička Romana dívku vychovala a byla také její jedinou a spolehlivou oporou po celý život!

Babička se ženou/ Zdroj: optim1stka.ru

Lidé bohužel nejsou věční: když měla Hanka 30 let, její babička Romana odešla ve věku 83 let.

Pak se žena rozhodla pomáhat nešťastným starým lidem z domova důchodců.

Babička se ženou/ Zdroj: optim1stka.ru

Právě tam se Hanka setkala se starší ženou Alenou. V té době měla paní 78 let, neměla žádné příbuzné a byla naprosto sama!

Její jediný syn zemřel před 33 lety, žena sama žila v malé vesnici a celý život pracovala jako poštovní doručovatelka. Babička měla jen starý opuštěný dřevěný dům, neměla ani žádné úspory.

Babička se ženou/ Zdroj: optim1stka.ru

Když se stav ženy zhoršil, bylo jí nabídnuto, aby se přestěhovala do domova důchodců. Po roce komunikace si mladá žena velmi oblíbila cizí babičku. Alena jí velmi připomínala babičku Romanu.

A Alena, která nikdy neměla vnoučata, sama už považovala Hanku za svou „vnučku“. O rok později se Hanka rozhodla vzít domů 79letou babičku.

Babička se ženou/ Zdroj: optim1stka.ru

Alena ji nejprve od toho odradila a říkala, proč by měla mladá Hanka nést ve svých mladých letech takovou zátěž jako je ona? Výsledkem bylo, že 79letá žena a Hanka začaly žít spolu.

Nyní má paní Alena už 85 let a stále žije s Hankou. Po přestěhování se babička začala léčit a nyní se starší žena cítí mnohem lépe než dříve!

Babička se ženou/ Zdroj: optim1stka.ru

Hanka se vdala před několika lety a před 2 lety měla dítě.

Spolu se svým manželem žijí všichni společně ve stejném bytě s paní Alenou, jako skutečná přátelská rodina, a sama Hanka už ji dlouho považuje za svou babičku, protože se pro ni starší žena ve skutečnosti stala blízkou osobou.

PSALI JSME: BABIČKA PŘIŠLA DO SALONU KRÁSY, ABY RADIKÁLNĚ ZMĚNILA SVŮJ VZHLED: TEĎ VYPADÁ K NEPOZNÁNÍ

PŘIPOMÍNÁME: 71LETÁ BABIČKA SE PROVDALA ZA 19LETÉHO CHLAPCE: JAK ŽIJE PÁR DNES

Share