71letá babička se provdala za 19letého chlapce: jak žije pár dnes

71letá obyvatelka USA se vdala za muže stejného věku jako její vnoučata. Žena neskrývá svou lásku k 19letému Garymu a mluví o tom otevřeně. Kde se potkali? Jaká byla svatba? A co je s ženou dnes? Všechny odpovědi najdete v článku.

Jak se poznali?

Gary Hardwick měl vždy rád starší dívky. Například ve věku 8 let byl zamilovaný do 32leté učitelky matematiky ve škole.

Jak říká sám chlapec, věk je pro něj jen číslo. Nedělí dívky na staré a mladé, ale dělí je na ty, které se mu líbí nebo nelíbí.

Gary se setkal s Almedou na sociálních médiích. Ten chlap okamžitě nabídl setkání v kavárně, aby se lépe poznali. Důchodkyně bez přemýšlení souhlasila.

pár/Zdroj: tintelekt.com

„Gary mi připadal velmi vzdělaný a příjemný mladý muž, dokonce mi dal květiny. Je velmi chytrý, ani byste do něj 19 let neřekli. “ – říká Almeda.

Pravděpodobně se vám to bude zdát divoké. Ale dva týdny po seznámení Gary nabídl Almedě ruku a srdce. Za 6 dní s trochou peněz v kapse se mu podařilo uspořádat skromnou svatbu.

Svatba proběhla tak, jak měla – bez vychloubání a hostů. Když se Almediny děti dozvěděly, co se stalo, odvrátily se od ní. Rodina si myslela, že je žena „šílená“.

„Moje děti se za mě nemohly jenom radovat. Říkali, že není správné se v takovém věku vdávat, zvláště za tak mladého muže. Odvrátili se ode mě. Přestali přicházet, psát a volat – úplně přerušili komunikaci se mnou. “ – Almeda.

Jak dnes žena žije

Je to 5 let po svatbě. Gary a Almeda pracují v řetězci supermarketů pouze v různých obchodech. Ten chlap se chce přestěhovat do práce za svou ženou, aby byli častěji spolu.

pár/Zdroj: tintelekt.com

Jak se ukázalo, pár má mnoho společného, ​​například oba milují italskou kuchyni a country hudbu. Za 5 let se Almedě podařilo navázat vztahy s dětmi. Gary si dokonce nechal udělat tetování pro svoji milovanou.

„Moje rodina mě už neodsuzuje. Často k nám chodí děti. Samozřejmě není možné bavit vnoučata, protože jsou Garyho věku, ale je dobře strávit čas ano. “ – říká Almeda.

pár/Zdroj: tintelekt.com

Pár není v nouzi, stačí jim to na život. Kromě práce v obchodě dostává Almeda týdenní invalidní důchod.

PSALI JSME: RADKOVI SVATBA NEVYŠLA: ÚČASTNÍK SVATBY NA PRVNÍ POHLED POPSAL, JAK SE SEZNÁMIL S NOVOU PARTNERKOU

PŘIPOMÍNÁME: “MOMENTÁLNĚ JSME S FRANTOU POUZE PŘÁTELÉ“: S KÝM NATÁLIE MYKYTENKO ZE SHOW SVATBA TRÁVÍ ZAČÁTEK ROKU

Share