Tesař našel ve staré pohovce dopis dívky z roku 1969: V dopise byla slova-proroctví, které se již splnilo

Když byl 67letý tesař z Velké Británie Peter Brecken požádán, aby opravil pohovku, rozhodl se, že dostane nejobvyklejší objednávku. Starý muž začal opatrně odstraňovat čalounění aby se dostal ke dřevěnému rámu. A najedou si všiml starého dopisu z roku 1969.

Petr dopis přečetl, a v hlavě se mu kroutilo mnoho otázek. V dopise jedenáctiletá dívka velmi přesné popsala budoucnost. Jméno však ukázané nebylo. Autorka si myslela, že popsané změny nastanou za deset let, ale trochu se mýlila.

Dopis z roku 1969 / Zdroj: medialeaks.ru

Dívka se představovala jako již dospělá 21letá žena, která čeká manžela z práce.

„Ahoj, drahá,“ řekl mi, „musím zavolat kamarádovi po telefonu.“ Pak jsem mu řekla, že by se měl trochu upravit — “ napsala dívka.

Upřesnila, že v roce 1969 bude telefon v podobě čtvercové krabičky s přijímačem nahoře a o deset let později by měl být doplněn obrazovkou, na které lide budou moci se vidět navzájem.

„Je to něco jako televize a je velmi snadný v použíti — “ napsala dívka

Kromě toho, dívka napsala, že již v roce 1979 u lidí se objeví chytré domy, jejichž obyvatelé budou moci přepínat kanály na televizi pomocí tlačítek, a také budou mocí otevírat dveře na dálku.

Dopis z roku 1969 / Zdroj: medialeaks.ru

Také holčička psala, že v budoucnu nebudou lide sedět na židli, ale na „oblaku ze vzduchu“. Trochu se jí to nedařilo ani s jídlem.

„Máme jen kousek žvýkačky. Možná si myslíte, že máme málo jídla, ale mýlíte se, protože tento kus žvýkačky i je jídlo, které nám stačí na dlouhou dobu.“

Dívka vysvětlila, že žvýkačkou je snadné se nasytit. Navíc po ní není třeba umývat špinavé nádobí.

Jak Peter naznačil, nalezený dopis byl kdysi školní esej, protože na něm zůstaly poznámky s červeným perem. Nyní chce tesařova manželka jménem Rosa najít autorku dopisu, které je podle jejích propočtů už 62 let.

Dopis z roku 1969 / Zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: MUŽ NAŠEL STAROU LÁHEV: V NÍ VŠAK NEBYLA TEKUTINA, ALE DOPIS Z JINÉHO SVĚTA

PŘIPOMÍNÁME: VNUK NAŠEL DOMA DOPIS, KTERÝ JEHO DĚDEČEK NAPSAL BABIČCE V ROCE 1955, ALE BYL TAM KÓD:PAK POCHOPIL, ŽE JEHO PRARODIČE NĚCO SKRÝVALI

Share