Muž našel starou láhev: V ní však nebyla tekutina, ale dopis z jiného světa

Ross Bruns ze státu Iowa sdílel úžasný nález, který byl objeven během závěrečné lovecké sezóny. Muž sledoval jelena nedaleko jezera Sailorville a při pohledu pod nohy objevil láhev s nějakým číslem na ní. Uvnitř ležel dopis z roku 1983.

Muž zanechával lahve s dopisy / YouTube

Lovec prozradil, že žádného jelena nevyhledal a už se chystal jít domů, ale náhle objevený nález mu okamžitě zvedl náladu. Dopis v lahvi napsal muž jménem James Otto, obyvatel státu Iowa, který zemřel v roce 2012.

Muž zanechával lahve s dopisy / YouTube

Ross se o tom dozvěděl, když napsal dopis Jamise na zanechanou adresu. Odpověděla mu manželka Jamese, Janet Otto a sdílela své vzpomínky na neobvyklou zálibu svého manžela.

„Začal nechávat láhve s vzkazy všude, kde byl, od roku 1976. Pak poprvé hodil zprávu, když jsme cestovali po řece Missouri. Ani jsme o tom nějak zvlášť nemluvili ani neřešili, on prostě řekl řekl: „Budu rozhazovat lahve se vzkazy.“

Janet Otto / Zdroj: YouTube

Janet hovořila o stovce lahví, které jim zanechal po celé zemi. Po dobu 30 let až do své smrti se muž nevzdal svého koníčku a pokaždé byl upřímně šťastný, když mu někdo poslal zprávu v reakci na dopis z láhve.

Dopisy / Zdroj: YouTube

„Vždy byl velmi nadšený a radoval se jako dítě, když dostal další dopis,“ vypráví Janet.

James Otto / Zdroj: YouTube

Celý příběh Janet Ottové o zálibě manžela se můžete podívat níže.

PSALI JSME: OBYVATELKA ANGLIE POVÍDÁ O PŘÍZRAKU, KTERÝ PRONÁSLEDUJE JEJÍ RODINU PO MNOHO LET

PŘIPOMÍNÁME: KDYŽ SE MUŽ PŘESTĚHOVAL DO NOVÉHO DOMOVA, ZAČAL NACHÁZET ZVLÁŠTNÍ POZNÁMKY A VĚCI OD MINULÝCH MAJITELŮ: A LITOVAL TOHO

Share