Obyvatelka Anglie povídá o přízraku, který pronásleduje její rodinu po mnoho let

Britka vyprávěla strašidelný příběh o duchovi, který celé roky pronásledoval celou její rodinu.

Žena/Zdroj: my.sm-news.ru

Britka Shirley Higgins, nyní 80 let, vyprávěla příběh ze svého života o duchovi, který terorizoval celou její rodinu. Místní Radio 4 brzy vydá podcast zaznamenaný ze slov očitého svědka právě těchto událostí.

Shirley se poprvé setkala s nadpřirozenými událostmi v patnácti letech, když žila v Londýně.

Žena/Zdroj: my.sm-news.ru

Jednoho dne našla mladá dívka ve svém pokoji krásný klíč, který dosud nikdo z její rodiny neviděl. Nebylo možné najít zámek, ke kterému by se tento klíč hodil. Téže noci se v domě odehrály podivné události – ze zdí bylo všude slyšet děsivé zvuky a oheň v krbu se sám rozsvítil a zhasl.

Poté se to začalo dít téměř neustále a trvalo to více než deset let, od roku 1956 do roku 1968. Domácnost je na to, co se děje, natolik zvyklá, že svého ducha přezdívali Donald a ten jim zase ukázal své triky.

O tomto příběhu se samozřejmě dozvěděl každý, ale ani policie nebo různá média nemohla rodině nějak pomoci zbavit se neštěstí.

Žena/Zdroj: my.sm-news.ru

Podle Shirley si Donald často kazil věci, trhal panenkám hlavy a trhal oblečení. Jednou se dívka sešla s duchem, poté začala svou nespokojenost psát na karty a zdi. Pokud byl podle jeho názoru jeden z členů domácnosti vinný, pak se někde objevil křivý nápis „potrestat“ a téže noci pro tuto osobu uspořádal různé potíže.

Když se Shirley v roce 1965 zasnoubila a přestěhovala se s manželem do jiného města, Donald šel s ní a často ji informoval o záležitostech svých rodičů. Teprve v roce 1968 nechal poslední notu na rozloučenou a nechal ženinu rodinu.

PSALI JSME: DŮCHODKYNĚ ZASLECHLA V KOUPELNĚ HLUK, NEMOHLA UVĚŘIT VLASTNÍM OČÍM, KDYŽ VIDĚLA, KDO NARUŠIL JEJÍ KLID: UKÁZALO SE, ŽE TO BYLA LABUŤ

PŘIPOMÍNÁME: STARŠÍ UČITELKA UŽ NEBYLA SCHOPNÁ UKLIDIT SVŮJ DŮM A DVŮR: SOUSEDÉ OPRAVILI DŮM DŮCHODKYNI A BYLO HO BRZY TĚŽKÉ ROZPOZNAT

Share