Starší učitelka už nebyla schopná uklidit svůj dům a dvůr: Sousedé opravili dům důchodkyni a bylo ho brzy těžké rozpoznat

Ve státě New Jersey v USA existuje zákon, podle kterého všichni vlastníci domů a pozemků musí udržovat v pořádku a čistotě: včasné malování a opravy, aby ulice vypadala úhledně a uklizeně.

Ale bohužel existují lidé, kteří prostě nemohou tyto požadavky splnit. Někteří lidé na to všechno nemají dost peněz a někteří nemají dostatek zdraví a věku.

Tak to bylo se starší učitelkou jménem Anne Glency, která už nebyla schopná uklidit její dům a dvůr. Barva se už dávno odlupovala a pozemek vypadal dlouho opuštěn.

Dům/zdroj: kenguru.plus

Kromě toho je ženský důchod malý, měla jen tak tak na život. Z tohoto důvodu prostě neměla příležitost neustále se starat o svůj domov.

Ale naštěstí měla Anne velmi dobré a hodné sousedy. Rozhodli se získat prostředky a dát dům do pořádku sami. Zpočátku byla žena v rozpacích a odmítala tento nápad. Brzy však dostala obrovskou pokutu, k jejímu zaplacení prostě neměla peníze. A ona souhlasila.

Dům/zdroj: kenguru.plus

Pak se jeji přátelé přidali k sousedům a práce byla v plném proudu. Bylo mi potěšením pracovat s tak velkou společností, a hlavně rychle.

Asistenti pracovali o víkendech téměř celé léto. A dům bylo brzy těžké rozpoznat. Byl obložen novými prkny, byla opravena okna a veranda.

Sousedi/zdroj: kenguru.plus

Anne se nakonec spřátelila s personálem a začali ji pravidelně navštěvovat.

Anne by za takové opravy zaplatila nejméně 10 000 dolarů, ale dobří sousedé si vše udělali na vlastní náklady.

Dům/zdroj: kenguru.plus

PSALI JSME: „JE TO PŘEKRÁSNÉ OBDOBÍ. JENOM SOUSEDI TO KLIDNĚJŠÍ OBDOBÍ NEMAJÍ“: LUCINKA PORODÍ ZA PÁR MĚSÍCŮ A BOHUŠ MATUŠ PROMLUVIL O TOM, JAK PROBÍHÁ TĚHOTENSTVÍ

PŘIPOMÍNÁME: MILIONÁŘ 15 LET BYDLEL NA OBYČEJNÉ FARMĚ A SOUSEDI SE MU SMÁLI: VŠECHNO SE ZMĚNILO, KDYŽ JEDNOHO DNE POZVAL SOUSEDY K SOBĚ NA NÁVŠTĚVU

Share