Psi zůstali hodinu doma sami: neztráceli čas, nyní majitelé potřebují veterináře a nové opravy

Jednoho dne se Jeremy Eskelsen a jeho manželka pustili do podnikání a tři ze svých psů nechali doma. To nebyl problém – psi často zůstavali sami. Ale právě v tento den se skupinka ukázala jako příliš zlomyslná.

Psi/zdroj: my.sm-news.ru

Jeremy Eskelsen a jeho manželka nechali tři psy – Harlowa, Lolu a Dogmu jen na hodinu. S vědomím, že jejich psi jsou vychovaní a klidní, si majitelé nemysleli, že by domácí mazlíčci mohli naškodit. Tentokrát však toho byli schopni – a dokonce nadměrně natolik, že Eskelsenovi potřebovali veterináře a opravářský tým.

Když se majitelé vrátili, nemohli uvěřit vlastním očím. Okamžitě je zaujal podivný detail: nevyběhl k ním ani jeden pes. A Jeremy brzy pochopil proč. Na podlaze byla obrovská stopa červené barvy. Viníci byli přímo tam, poblíž. Psi se choulili v koutku strachem a očekávali nebeský trest, báli se podívat svým majitelům do očí.

Podlaha/zdroj: my.sm-news.ru

Nejprve se pár rozhodl, že se psům něco stalo, a začal hledat kontakty na nejbližší veterinární kliniku. Když však vytáhli domácí mazlíčky na světlo, zasmáli se. Všichni psi byli natřeni oranžovou barvou, až byli nerozeznatelní! Harlow a Lola byly tmavé, ale Dogma je bílá a její srst úplně změnila barvu!

Křeslo/zdroj: my.sm-news.ru

Majitelé pochopilii, o co jde: psi nějak našli tašku s barevnou křídou a roztrhali ji a válili se v barvě. Když to důkladně namazali na podlahu a kamkoli se jejich hravé tlapky vytáhly.

Pes/zdroj: my.sm-news.ru

Dům byl oranžový, psi oranřový a navzdory škodám se pár nedokázal přestat smát, jak to celé bylo absurdní.

„Zjevně to byla jen zpráva od psů, že si opravdu mysleli, že dům potřebuje rekonstrukci.“ Zpráva přijata “, – cituje slova majitelů The Dodo.

Po prozkoumání poškození pár rychle vymyslel plán. Poslali psy k veterináři a kadeřníkovi a doufali, že dokážou dům rychle uklidit. Oranžový prach však nepodlehl ani vysavači, ani koštěti. Stejně jako čalounění sedadel. Eskelseni si uvědomili, že budou muset provést opravy, protože barva se dostala i do podlahy, tapet a židlí.

Psi se vrátili od kadeřníka čistí a zdraví, nic neohrožuje jejich životy. I přes poškození se majitelé triku svých mazlíčků stále smějí. A podlaha musela být nahrazena dlaždicemi, takže malá renovace byla pro rodinu prospěšná, protože pro psy bude mnohem obtížnější kazit dlaždice.

PSALI JSME: DO ÚTULKU PŘIŠEL NEMOCNÝ PES BEZ SRSTI A USNUL NA GAUČI, NEVĚDĚL, ŽE TENTO DEN ZMĚNÍ JEHO ŽIVOT

PŘIPOMÍNÁME: BĚŽECKÁ ŠAMPIONKA STRÁVILA DVĚ NOCI V POUŠTI: JAK PES ZACHRÁNIL ŽENĚ ŽIVOT

Share