Tereza Kostková má pozitivní test na koronavirus: Co bude s show StarDance tuto sobotu

Diváci očekávají třetí díl pořadu StarDance tuto sobotu, zatím však není jisté, co televize rozhodne. Moderátorka Tereza Kostková dostala pozitivní test na koronavirus. Vedení České televize řeší, co dál. Informuje o tom server iDNES.cz.

Podle mluvčí ČT Karolíny Blinkové moderátorka Tereza Kostková má pozitivní výsledek testu na koronavirus, takže nebude v dalším díle show StarDance.

Tereza Kostková / Zdroj: youtube.com

Popřála jí brzké uzdravení a aby pro ni tato nemoc nebyla těžká. Vedení televize mezitím nyní spolupracuje s hygienickou stanicí a plní její pokyny.

„Stále věříme, že bude možné divákům sobotní přenos nabídnout. Samozřejmě s tím, že zdraví účinkujících a štábu je pro nás nejdůležitější,“ řekla Karolína Blinková.

Tereza Kostková / Zdroj: youtube.com

Dodala, že televize bude v následujících dnech informovat, co bude v sobotu večer.

Před několika dny vyšlo najevo, že onemocněla jedna z účastnic show. Herečka Simona Babčáková prozradila, že její test na covid byl negativní a že se nachladila.

Simona Babčáková / Zdroj: youtube.com

Herečka prozradila, že mělo to následky. Po nějaké době ji začalo bolet v krku, poté ucítila problémy s průduškami.

Poté se objevila rýma, zvýšila se teplota a objevily se další příznaky. Necítila se dobře, ale tvrdila, že je to její standardní průběh nachlazení.

Pavel Trávníček / Zdroj: youtube.com

Jako první tuto soutěž opustil herec Pavel Trávníček s tanečnicí Veronikou Lálovou. Zbylých devět párů by měli tančit tuto sobotu.

PSALI JSME: „NAVÍC JEŠTĚ MÁME VÝHODU, ŽE ČEŠI JSOU BONZÁCI“: JAROSLAV FLEGR SE VYJÁDŘIL K HROMADNÝM AKCÍM A TESTOVÁNÍ

PŘIPOMÍNÁME: PRÁVNÍK ONDŘEJ DOSTAL ZKRITIZOVAL NUCENÍ K DOBROVOLNÉMU OČKOVÁNÍ: EXPERTŮM SE NEZAMLOUVÁ NÁVRH HAMÁČKA A CHTĚJÍ CÍLIT OPATŘENÍ NA JINÉ SKUPINY OBYVATEL

Share