Žena jela 9 hodin za přítelem, čekalo ji však nepříjemné «překvapení»: muž ji zklamal

Žena strávila devět hodin, aby přijela za mužem, s nímž chodila na dálku. Dokonce s sebou vzala i děti, ale následně byla značně zklamaná.

Pár chodil spolu už rok, ale na začátku vztahu se muž přestěhoval z Atlanty na Floridu. Proto ho milovaná jednou za měsíc navštívila a trávila u něj dva týdny. Poslední schůzka se však ukázala jako osudná: žena to uvedla v několika videích ve svém TikToku pod nickem yummyyamsssss.

yummyyamsssss / Zdroj: TikTok

Žena přijela poměrně pozdě, v jednu hodinu v noci. Uložila děti do postele a šla do sprchy: tam si uvědomila, že ji přítel podváděl.

„Když jsem otevřela skříňku v koupelně, uviděla jsem tam růžový kartáček na zuby. V jiném oddělení byly ženské prostředky pro péči o tělo… A já nevěděla, že on nepoužívá ženské prostředky,“ vypráví blogerka.

yummyyamsssss / Zdroj: TikTok

Žena se snažila zjistit, odkud ten chlap vzal ty věci. Ten nejprve řekl, že jsou vždy u něj doma. I když následně začal dokazovat, že kartáček a pomůcky na péči mu přinesl kamarád. Blogerku tato odpověď neuspokojila: začala se balit domů.

Ten nakonec přiznal, že má milenku, která je dokonce těhotna. Žena byla v šoku: devět hodin za ním Jela, aby se dozvěděla o nevěře.

yummyyamsssss / Zdroj: TikTok

„Jiná možnost nebyla, dala jsem mu kopačky. Je to šok, protože jsme spolu chodili celý rok. Byl prakticky jako nevlastní otec pro mé děti,“ zakončila příběh blogerka.

@yummyyamsssss

#cheater #fyp #fy #fypシ #foryou #foryoupage #aintshit #ohno #ohnonononoo #ohnono

♬ Oh No – Kreepa

PSALI JSME: DÍVKA SI NA SVATEBNÍ OBŘAD OBLÉKLA SVATEBNÍ ŠATY SVÉ 88LETÉ BABIČKY A DOJALA VŠECHNY HOSTY K SLZÁM

PŘIPOMÍNÁME: Z OBYČEJNÉHO KANCELÁŘSKÉHO PRACOVNÍKA SE ZMĚNIL NA ZÁVIDĚNÍHODNÉHO ŽENICHA: JAK KADEŘNÍK DÍKY ÚČESU ZMĚNIL VZHLED MUŽE

Share