Tereza Kerndlová se pochlubila dalším videím ze své luxusné vily: Jak vypadají koupelny, zahrada a kuchyň známé zpěvačky

34letá známá zpěvačka Tereza Kerndlová se svým manželem Reném v letošním únoru si pořídili novou vilu ve španělském městě Estepona. Celých tři měsíce svou luxusní vilu rekonstruovali a zvelebovali, a dnes se chlubí videí na svém Instagramu.

Tereza Kerndlová/Zdroj: instagram.com

Ve svém domě pár musel rekonstruovat téměř všechno, ale dnes jejich dům je hotový až na 90 procent. Včera sdílela video o své vile, ve kterém ukázala, jak vypadá obývací pokoj, bazén a také ložnice.

Tereza Kerndlová/Zdroj: instagram.com

Dnes se pochlubila dalším videím, ve kterém ukázala kuchyni, zahradu a také koupelny. Zpěvačka ukázala, že má dost velkou a krásnou zahradu, na které umístila gril a také má speciální chladničkou na vína.

Tereza Kerndlová/Zdroj: instagram.com

Rekonstrukci a zvelebování své luxusní vily pár chtěl ukončit rychleji, protože je chtěli navštívit rodiče Terezy. Její maminka před několika měsíci bojovala s rakovinou, a dnes Tereza by chtěla, aby byla vedle ní. Ve dnešní době se o ní stára a všichni se v nové vile cítí moc dobře.

PSALI JSME: NEJLEPŠÍ TĚLOCVIK PRO MONIKU ABSOLONOVOU: ZNÁMÁ ZPĚVAČKA SE POCHLUBILA SEKÁNÍM ZAHRADY

PŘIPOMINAME: “HEZČÍ VÝHLED SI NEMOHLI PŘÁT”: TEREZA KERNDLOVÁ SE POCHLUBILA SVOU LUXUSNÍ VILOU, KTERÁ SE NACHÁZÍ VE ŠPANĚLSKU

Share