Manžel dal své ženě udělat test DNA a ona se s ním chystá rozvést: Žena nevěděla, že muž, kterého miluje je víc než pouze její manžel

Manžel dal své ženě udělat test DNA a teď si rve vlasy. Test ukázal, že nejenže byli manželé, ale byly i vzdálený příbuzný a nic o tom nevěděli. Zatímco muž přijal zprávu neutrálně, jeho žena se chystá rozvést.

Test DNA / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Uživatel Redditu s přezdívkou Smoke_Water vyprávěl příběh, který se stal jeho kamarádovi. Podle jeho slov za ním přišel jeho přítel a oznámil mu, že se po 23 letech manželství rozvádí se svou ženou. On byl takovou zprávou překvapen a zeptal se, co se stalo, na což dostal odpověď.

Test DNA / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Ukázalo se, že přítel redditora dal své ženě udělat test DNA pro dvě osoby, aby se dozvěděl více o jejích kořenech. Ale dočkali se nečekaných výsledků. Vzorek ukázal, že muž a žena byli nejen manželé, ale také bratranec a sestřenice ze šestého kolena. Když se to dozvěděla, utekla manželka do koupelny a dlouho se snažila vyrovnat se skutečností, že porodila děti od příbuzného.

Test DNA / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Křičela, že se celý její život ukázal být lží, přetlumočil Smoke_Water soudružčina slova.

Muž se snažil svou ženu přivést k rozumu a odradit ji od rozvodu, ale ona nechtěla nic slyšet. Na stranu manžela se postavila rodina, kolegové a společní přátelé, ale i jejich argumenty jí připadají prázdné. Nyní je mému příteli moc líto, že prošel touto zkouškou, a opravdu si přeje, aby se situace zlepšila. Manželka se však soustředí pouze na to, že nežila jen v manželství s příbuzným, ale že s ním měla i dítě.

Test DNA / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Autor příspěvku se přiznal, že ho přítel požádal o radu, jenže sám neví, jak se v této situaci zachovat. Koneckonců se zdá, že taková zápletka se nestává ani ve filmech. Jeho žádost mi nedala spát už několik nocí. Ani nevím, jak se k tomuto problému postavit. Co mám říct?

Test DNA / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Ale komentátoři už odpověď znají

FreeTransSteph

„Řeknu to na rovinu: manželka vašeho přítele je idiotka. Bratranci a sestřenice v šesté generaci mají v DNA jen velmi málo společného. A jsem si jistá, že k takovým manželstvím dochází často. Tak tomu bylo i v mé rodině: otec a matka byli vzdálení bratranci. Dozvěděl jsem se to před lety a bylo mi to jedno.“

Test DNA / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

PSALI JSME: „ASI JSI TO NEPOCHOPILA, ZLATO. NA TVŮJ NÁZOR SE NIKDO NEPTÁ,” ŘEKLA TCHYNĚ

PŘIPOMÍNÁME: VĚCI, KTERÉ SE NELÍBÍ SENIORŮM ZE VŠEHO NEJVÍC: CO TO JSOU ZAČ

Share