Ženy, které se snaží být v trendu a radikálně měni svůj vzhled: Fotografie před a po proměně

Ve snaze o „dokonalou“ krásu stále více dívek se uchylují k pomoci plastického chirurga, jdou na kosmetiku a „dělají“ si nové rty, obočí. A pak s obrovskou radostí zveřejňují svou novou krásu na Instagramu.

A už se zdá, že takové dívky jsou si velmi podobné, jako kopie. Někdy je těžké rozlišit jednu od druhé. Nos-lícní kosti-rty. Jedná se o standardní sadu krásy.

Pokud dáte fotografii „po“ dvou takových krásek, pak je nelze ani pořádně rozeznat.

Americké dívky jako dárek k narozeninám žádají od rodičů ne telefony nebo věci, ale plastické operace.

Dívky před a po proměně svého vzhledu / Zdroj: zerkalo.cc

Této dívce je teprve 16 let. Levá fotka je „před“ a pravá je „po“ proměně. Americká Barbie dobývá Instagram. Dívka je přesvědčena, že jí v tom pomáhá její přirozený šarm, ne upravená tvář.

Dělat velké a baculaté rty, hlavní trend mezi kráskami všech věkových kategorií. Koneckonců, rty upravit je poměrně levné, ve srovnání s plastikou, a okamžitě je patrný výsledek.

Dívky před a po proměně svého vzhledu / Zdroj: zerkalo.cc

Klonované krásky zaplavily celý internet. V poslední době je obličej bez „korekce“ skutečnou raritou. Možná problém dívek není ve vzhledu, ale ve vnímání sebe sama a vnucených vzorech?

Dívky před a po proměně svého vzhledu / Zdroj: zerkalo.cc

PSALI JSME: MANŽEL DAL SVÉ ŽENĚ UDĚLAT TEST DNA A ONA SE S NÍM CHYSTÁ ROZVÉST: ŽENA NEVĚDĚLA, ŽE MUŽ, KTERÉHO MILUJE JE VÍC NEŽ POUZE JEJÍ MANŽEL

PŘIPOMÍNÁME: „ASI JSI TO NEPOCHOPILA, ZLATO. NA TVŮJ NÁZOR SE NIKDO NEPTÁ,” ŘEKLA TCHYNĚ

Share