Nejlepší tělocvik pro Moniku Absolonovou: Známá zpěvačka se pochlubila sekáním zahrady

44letá známá zpěvačka Monika Absolonová v roce 2020 si pořídila chalupu s obrovskou zahradou. Byla jistá, že bude tam bydlet se svými dětmi a manželem Tomášem Hornou, ale její plány se na začátku května změnily.

Chalupa Moniky Absolonové/Zdroj: instagram.com

Se svým manželem se rozešla, kvůli čemuž rekonstruovat a zvelebování zahradu bude sama. Zpěvačka si pořídila chalupu, na které plánuje strávit svůj důchod.

Rekonstrukci domu na pozemku Monika ještě nezačínala, a začala že své zahrady. Půjčila sekačku od svého souseda a začala sekat obrovské teritorium, čímž se i pochlubila na svém Instagramu.

Monika Absolonová se svými syny/Zdroj: instagram.com

Monika má zahradu až 2 tisíce metrů, kvůli čemuž sekání takového pozemku bylo pro ní velmi náročné. Od svých fanoušků požádala o rady. Příznivců Moniky hned napsali jí spoustu zpráv o tom, jak zjednodušit sekání takové obrovské zahrady.

Jedna fanynka napsala, že všechno seká na začátku traktorem, potom sekačkou a dál strunovkou, aby její zahrada vypadala lépe. Někdo Monice doporučil, aby všechno sekal zahradník.

PSALI JSME: „MOC SI PŘEJU, ABY UŽ SE SITUACE NEZMĚNILA“: MONIKA ABSOLONOVÁ PŘEKVAPILA SVÝM VZHLEDEM A FANOUŠCI NEMOHOU VYNACHVÁLIT POSTAVU ZPĚVAČKY

PŘIPOMINAME: „VŽDYCKY JE TO JEN PRVNÍ KROK. TEN JE NEJTĚŽŠÍ VŽDY A VŠUDE, KDYŽ JDE ČLOVĚK DO NEZNÁMA“: ZPĚVAČKA LUCIE VONDRÁČKOVÁ PROZRADILA, JAK SI VYZKOUŠELA ROLI MODELKY

Share