„Moc si přeju, aby už se situace nezměnila“: Monika Absolonová překvapila svým vzhledem a fanoušci nemohou vynachválit postavu zpěvačky

Po dlouhé době lockdownu si lidi mohli konečně vychutnat živý koncert. Stejně velkou radost měla i samotna umělkyně Monika Absolonová která měla to štěstí jíž vystupovat před živým publikem v divadle Studio DVA.

Monika Absolonová/Zdroj: youtube.com

Jak Monika komentovala pro portál super.cz, pro ní to bylo obrovskou radostí po dlouhém lockdownu být na scéně a zpívat pro své fanoušky.

Monika Absolonová / Zdroj: Instagram

Jak Absolonová dodala v rozhovor pro výše zmíněný portál, ona také byla nadšená z reakce publika. A také zpěvačka doufá, že se jím situace kolem pandemie nebude měnit k horšímu.

Monika Absolonová / Zdroj: Facebook

„Moc si přeju, aby už se situace nezměnila a my všichni mohli dělat to, co umíme a milujeme.“ v rozhovoru pro deník super.cz prozradila Monika po svém prvním živém koncertu.

Monika Absolonová / Zdroj: blesk.cz

Samozřejmě že i prodlení změny ve ohledu slavné zpěvák nezůstali bez povšimnutí. Monika zhubla už skoro 10 kilogramu a na tom se nehodla zastavovat. Musíme uznat, že vypadá zpěvačka i tak fantastický ale na tom se nehodla zastavovat.

V rozhovoru pro super.cz ještě v květnu Monika se přiznala, že se přeje zhubnout ještě asi 7 kilo, aby se dostala do dřívější formy. I když je velká škoda, že se zpěvačka rozešla s otcem jejích dvou děti, ale musíme tedy uznat, že na její postavě se to odrazilo velmi pěkně.

PSALI JSME: MAREK EBEN PROZRADIL, ŽE KDYSI CHTĚL OPUSTIT SVOU ŽENU: TO SE MU VŠAK NEPOVEDLO

PŘIPOMÍNÁME: KAREL SCHWARZENBERG PROMLUVIL O DOMINIKU FERIM: „VÍTĚZIL KOUZLEM OSOBNOSTI“. HODLÁ TAKÉ NA PODZIM ODEJÍT DO POLITICKÉHO DŮCHODU

Share