Pokračování rozvodu Aleše a Lidijí Zavoralových: Kolikrát ročně majitel Alzy jezdil na dovolenou se svou exmanželkou

Internetový obchod Alza.cz je největší v České republice, a jehož majitelem je Aleš Zavoral, který do letošního roku měl dost tajemný život. Na konci ledna 2021 požádal o rozchodu se svou manželkou Lidijí Zavoralovou, kvůli čemuž byla odtajněna velká část jeho života.

Exmanželka známého miliardáře přišla na soudní stání, které podle portálu INFO, konalo se před několika dni. Během soudu promluvila o finanční situaci, kterou měla během manželství s Alešem. Lidije také promluvila o tom, kam a kolikrát ročně jezdili na dovolené.

Lidija Zavoralová/Zdroj: youtube.com

Zavoralová je maminkou 4. děti, a všechny je porodila od svého manžele Aleše. Největším problémem pro ní byla finanční situace v rodině, protože Lidije skoro nedostávala peníze z práci, a měla neomezenou kreditní karty, výdajové limity které kontroloval její manžel.

Podle jejich slov, to, kolik utratí peněz řešil Aleš, který mohl změnit výdajové limity kvůli špatné náladě své partnerky. Od svého manžela požádala až 50 milionů korun za práci koučky manažerů, kterou vykonávala několik let.

Alza.cz/Zdroj: youtube.com

Do soudu Aleš nepřijel, ale byla tam jeho právní zástupkyně, která prohlásila, že jeho manželka vždy měla finance, a dokonce moc často někam létala soukromým letadlem.

Během soudu také zaznělo obrovské množství detailů života známého miliardáře, které předtím známé nebyly. Každý rok pár jezdil až desetkrát na dovolené, například do Monaka, na Maledivy a také na Seychelské ostrovy.

Lidija Zavoralová/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: JAK ŽIJE DCERA PREZIDENTA ÁZERBÁJDŽÁNU, MATKA TŘÍ DĚTÍ A BÝVALÁ MANŽELKA SLAVNÉHO ZPĚVÁKA LEYLA ALIYEVOVÁ

PŘIPOMINAME: ŽENA UZAVŘELA DVOJÍ MANŽELSTVÍ SOUČASNĚ A ZA TO NIC NEDOSTANE: JEJÍ ARGUMENT ODZBROJIL I SOUDCE

Share