Žena uzavřela dvojí manželství současně a za to nic nedostane: Její argument odzbrojil i soudce

Brenda Kantamaneni, 43letá matka tří dětí, která se přestěhovala z Indie do Velké Británie, měla být podle jejího prvního (již bývalého) manžela Ravi ve vězení za dvojité manželství, ale jediný trest, který dostala, byl zákaz vidět její děti z prvního manželství po dobu tří let. Polehčující okolností je její příběh, který vyprávěla před soudem.

Divné soudní jednání / Zdroj: medialeaks.ru

Brenda se za Ravi provdala v roce 1999, kdy jí bylo 20 let, v USA. Svatba byla v nejlepších indických tradicích a nebyla to svatba z velké lásky. Kantamaneni přiznává, že Raviho nikdy nemilovala a vzala si ho jek kvůli naléhání rodičů.

O několik let později u Ravi a Brendy se objevily dvě děti, první v roce 2004 a druhý v roce 2007, a společně se přestěhovali do velké Británie, kde manžel se stal ředitelem poradenské společnosti. Může se zdát, že v životě mají vše v pořádku, kdyby podle slov manželky její manžel na ni nepoužival emocionální a fyzické násilí.

Brenda / Zdroj: medialeaks.ru

Žena vypověděla, že se několikrát pokusila utéct od něj a rozvést se s ním, ale manžel všemožně jí bránil a násilím ji držel v rodině. Navíc Brenda říká, že její bratr a otec byli také proti ukončení manželství.

Žena byla nešťastná, až do roku 2017, tedy ona potkala Matthewa Halla. Mezi nimi proletěla jiskra a žena se okamžitě zamilovala. Ale manželovi o milenci říkat nespěchala. Brenda nikdy nezveřejnila důvod. Místo toho zvolila cestu lži.

Tajně se spojila manželským svazkem se svým milencem, který byl o situaci své milenky informován. Před prvním manželem Brenda tajila nejen svého druhého manžela, ale i těhotenství. Ravi s Matthewem celou dobu žili doslova v sousedních domech.

Bývalý manžel Brendy / Zdroj: medialeaks.ru

Brendin plán selhal po čtyřech měsících, kdy se Ravi o všem dozvěděl. V roce 2018 začal proces rozvodu a již v roce 2019 se manžele rozvedli.

První manžel byl tak naštvaný a uražený kvůli nevěře své ženy, že podal žalobu na soud s požadavkem, aby ji posadili do vězení za dvojité manželství. Proces trval dva roky.

Soud však vyslechl názory obou stran. Brenda se ke své vině přiznala a dostala 20 hodin nápravných prací a tříletý zákaz styku s dětmi z prvního manželství. Ženu však do vězení neposlali.

Milenec Brendy / Zdroj: medialeaks.ru

„Je to docela neobvyklý a smutný příběh. Ale nebudu vás posílat do vězení. Už jste dostala svůj trest,“ řekla soudkyně Hannah Duncanová.

PSALI JSME: MUŽ CHTĚL VĚDĚT, JESTLI PŮJDE JÍST JEN BURGERY A ZHUBNOUT: PO 2 TÝDNECH SÁM NEVĚŘIL VZHLEDU V ZRCADLE

PŘIPOMÍNÁME: DCERA KOUPILA MATCE LEVNÝ DÁREČEK: ZJISTILO SE, ŽE JE TO NEJLEPŠÍ INVESTICE DO BUDOUCNOSTI

Share