“Hezčí výhled si nemohli přát”: Tereza Kerndlová se pochlubila svou luxusní vilou, která se nachází ve Španělsku

Známá česká zpěvačka Tereza Kerndlová se před několika měsíci přestěhovala do nové španělské vily. Až 5 měsíců se svým manželem dům opravovali a zařizovali, a dnes se jim zpěvačka nakonec pochlubila, a ukázala, jak vypadá její luxusní bydliště.

Vila Terezy Kerndlové/Zdroj: instagram.com

Na svém Instagramu sdílela krátké video ve kterém ukázala, jak vypadá její vysněné hnízdo. Zpěvačka napsala, že před brankou mají jeden z nejlepších výhledu ve městě, ke kterému chodí obrovské množství turistů. “Hezčí výhled jsme si nemohli přát,” uvedla Tereza.

Vila Terezy Kerndlové/Zdroj: instagram.com

Její vila se nachází u moře, což zpěvačce se hodně líbí, protože už před lety říkala, že by moc chtěla bydlet u moře, a její sen se nakonec splnil. Na videu, kterým se pochlubila na Instagramu je vidět, že dům známé zpěvačky je opravdu luxusní.

Tereza Kerndlová/Zdroj: instagram.com

Tereza má úžasný vkus, celý interiér její vily je světlý, a zpěvačka se rozhodla ho doplnit barevnými polštáři a také barevným povlečením. Kerndlová napsala, že její vila je hotova na 90 procent a ještě malé zářízení jí očekává v nejbližší době.

PSALI JSME: „MOC SI PŘEJU, ABY UŽ SE SITUACE NEZMĚNILA“: MONIKA ABSOLONOVÁ PŘEKVAPILA SVÝM VZHLEDEM A FANOUŠCI NEMOHOU VYNACHVÁLIT POSTAVU ZPĚVAČKY

PŘIPOMINAME: „VŽDYCKY JE TO JEN PRVNÍ KROK. TEN JE NEJTĚŽŠÍ VŽDY A VŠUDE, KDYŽ JDE ČLOVĚK DO NEZNÁMA“: ZPĚVAČKA LUCIE VONDRÁČKOVÁ PROZRADILA, JAK SI VYZKOUŠELA ROLI MODELKY

Share