Tenistka Kristýna Plíšková očekává svého prvního potomka: „poslední Vánoce ve dvou“

Tenistka Kristýna Plíšková prostřednictvím svých sociálních sítí sdělila fanouškům, že se brzy stane maminkou. Pro ni a pro jejího partnera fotbalistu Dávida Hancka to bude první společné dítě. Píše o tom server TN.cz.

Známá česká sportovkyně na svém Instagramu zveřejnila společnou fotku se svým partnerem a také k ní napsala, že to budou „poslední Vánoce ve dvou“.

Pro šťastný pár to bude první dítě. Kristýna a Dávid randí už dost dlouho, takže to vypadá, že se rozhodli pro další důležitý krok.

Taková zpráva nenechala klidným mnoho fanoušků i dalších celebrit na sociálních sítích. Gratulovaly jí kolegyně a samozřejmě i její sestra Karolína.

Fotbalista pražské Sparty Dávid Hancko na svém Instagramu zveřejnil stejnou fotografii a přidal k ní přesně stejný popisek.

PSALI JSME: „NÁDHERNÝ, FASCINUJÍCÍ OKAMŽIK“: LUCIE BENEŠOVÁ SE TĚŠÍ NA DALŠÍ PŘÍRŮSTEK DO RODINY. UŽ ZNÁ I POHLAVÍ DÍTĚTE

PŘIPOMÍNÁME: „MUSÍME BÝT PŘIPRAVENÍ A OPATRNÍ“: WHO VYZÝVÁ SVĚT, ABYCHOM KVŮLI OMIKRONU NEPROPADAL PANICE, A VYSVĚTLILA, PROČ

Share